Zilli Fare Kedi ve Köpek Oyuncağı
Zilli Fare Kedi ve Köpek Oyuncağı

Zilli Fare Kedi ve Köpek Oyuncağı (KO201019)

0,00
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺15,58(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,89(KDV Dahil)
₺1,12 'den başlayan taksitlerle

Zilli Fare Kedi ve Köpek Oyuncağı

 

Zilli fare kedi ve köpek oyuncağı, sevimli evcil dostlarımızın güzel vakit geçirmesini sağlayan son derece eğlenceli bir ekipmandır. Kedi ve köpekler için özel olarak hazırlanan zilli oyuncak ayrıca patili dostlarımızın ısırmasından sonra temizlik görevi görmektedir.

Zilli Fare Kedi ve Köpek Oyuncağı Avantajları

 

Bu oyuncak ortalama 4-5 cm aralığındadır. Üzerinde yırtılmaz ipler ve içinde bulunan zil ile patili dostlarınızın dikkatini doğrudan çekecektir. Üstelik oyuncağı ısırdıkları zaman dişlerdeki tartarlar da temizlenecektir. Çünkü bu oyuncak hem eğlenmek hem de oral temizlik yapabilmek adına hazırlanmıştır. Zilli fare kedi ve köpek oyuncağının üstünde bulunan ponponlar ise yine farklı renklerle üretilmiştir. Sipariş verirken toplamda 8 farklı renk seçeneğinin olduğu unutulmamalıdır.

Kedi ve köpek oyuncakları sadece eğlence amaçlı kullanılmamalıdır. Bu süreçte diş temizliği görevi üstlenen zilli oyuncakların mutlaka tercih edilmesi gerekir. Mamayolda.com olarak sahiplendiğiniz sevimli canlıların gün içinde eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda ağız ve diş sağlığını korumalarına yardımcı oluyoruz. Bu oyuncakta ağız yapısına zarar veren herhangi bir ekipman da kullanılmamıştır. Haliyle her zaman sağlıklı bir oyuncak olarak tercih edilmektedir.

Köpek ve kedilerin dişlerinde tartar oluşumu sıkça görülebilir. Bu yüzden tartar oluşumunu erken dönemde engellemek adına oyuncaklardan faydalanabilirsiniz. Ponponlarla hazırlanan zilli oyuncak, diş kaşınmalarının da önüne geçmektedir. Görüldüğü üzere birbirinden farklı işlevlere sahip olan zilli fare kedi ve köpek oyuncağının her evcil hayvan sahibi tarafından tercih edilmesi gerekir.

İçinde bulunan zil sesi, gün içinde can sıkıntısını engellerken yırtılmaz ipleriyle diledikleri çekilde oyuncağı çekiştirebilirler. Kaliteli ve sağlıklı kedi köpek oyuncakları konusunda her zaman sizlere destek olan mamayolda.com olarak birçok kategoride en yeni kedi ve köpek oyuncaklarını sunmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyoruz.

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı