Yavru Kedi Başlangıç Seti - Ekonomik
Yavru Kedi Başlangıç Seti - Ekonomik

Yavru Kedi Başlangıç Seti - Ekonomik (YB01)

5,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺132,17(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,99(KDV Dahil)
₺12,47 'den başlayan taksitlerle
Paket İçeriği İçin Açıklamayı Okuyun

Yavru Kedi Başlangıç Seti - Ekonomik

Yavru kediler genellikle temel ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu temel ihtiyaçlar, onun gelişiminde ve rahat etmesinde gerekli olan ürünler alınması gerekmektedir.  Yeni kedi sahiplenen değerli müşterilerimize, kedi sahiplenirken ne alınmalı ya da kedilerin ne ihtiyaçları olduğunu yavru kedi başlangıç sepeti ile gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 

 

İçerisindekiler : 

- Kedi Taşıma Çantası 

- Açık Kedi Tuvaleti 

- Kedi Tuvalet Küreği 

- Kedi Tırmalama Tahtası 

- Mama Kabı 

- Kedi Kumu 

 

- Zilli Kedi Top Oyuncağı 

Ürün Açıklamaları 

- Kedi Taşıma Çantası 

Kedi Taşıma Çantaları, kedinizin yavru döneminden yetişkinlik dönemine kadar kullanmanız gereken bir üründür. Seyahat esnasında arabada ve dışarıda onları ve sizi güvende tutacak olan en önemli ürünlerden biri kedi taşıma çantasıdır. Özellikle veterinere götürürken ve onun ortama ayak sağlaması ev hissi vermesi için rahat hissettirecektir. 

Açık Kedi Tuvaleti 

Kedi tuvaleri kedinizin dışkısını yaptığı alandır. Kedi tuvaletlerinin içine kedi kumu doldurularak istenen kötü koku ve dışkı dağılımını engellyebilirsiniz. Kedi tuvaletini kullandığınız tuvalette bulundurarak onada özel yaşam alan açabilirsiniz. 

Kedi Tuvalet Küreği 

Kedi Tuvalet küreği, kediniz dışkısını yaptıktan sonra kum sayesinde topaklanan, dışkıları el deymeden temizlemenize yardımcı olacaktır. 

- Kedi Tırmalama Tahtası

Kediler, doğduklarından itibaren doğaları gereği, tırnaklarını törpüleyerek onları aynı zamanda kaşımaktadırlar. Bu törpüleme işlemi doğada ağaç kabukları ile yapılmaktadır ancak evinizde bir ağaç kabuğu olmadığı için genellikle kediler mobilyaları yada perdeleri kullanarak törpüleme işlemi yapmaktadırlar. Evinizdeki eşyalarınıza zarar gelmesini engellemek istiyorsanız sizlerde kedi tırmalama tahtası ile evinizdeki eşyalara zarar gelmeden kedinizi doğal ortamda gibi hissettirip tırnaklarını daha sağlıklı bir şekilde kaşımasına izin verebilirsiniz. 

- Mama Kabı 

Kedi için mama kapları kedinizin ne kadar yediğini kontrol ederek ve yediği yemekleri dağılmasını engelleyen bir kaptır. Bu kapları aynı zamanda su içmesi içinde kullanabilirsiniz. 

- Kedi Kumu 

Kedi kumları, kedi tuvaletlerine koyularak kedileriniz yapmış olduğu dışkıyı topaklandırmaktadır. Topaklanma esnasında dışkının kötü kokusunu hapsederek, içerdiği parfüm sayesinde bulunduğu ortama güzel koku yaymaktadır. 

- Zilli Kedi Top Oyuncağı 

Kediler özellikle yavru dönemlerinde oldukça sataşan tatlı bir birey olabilmektedirler. Aslında insanların çocukluk döneminde oyun oynamak istemesinden farkı yoktur. Onların enerjilerini atmak için Kedi Oyuncakları alınması gerekmektedir. Bu Başlangıç paketi içerisinde Zilli Kedi Top Oyuncağı  onların koşturabileceğiniz ve sesi ile dikkatini çekerek vazgeçemeyeceği ve uzun dönem sıkılmadan oynamasını sağlayacak olan oyuncaktır. 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı