Yavru Kedi Başlangıç Seti - 11 Parça
Yavru Kedi Başlangıç Seti - 10 Parça

Yavru Kedi Başlangıç Seti - 11 Parça (YB02)

5,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺345,26(KDV Dahil)
İndirimli : ₺299,99(KDV Dahil)
₺34,00 'den başlayan taksitlerle
Paket İçeriği İçin Açıklamayı Okuyun

Yavru Kedi Başlangıç Seti - 11 Parça

Yavru kediler genellikle temel ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu temel ihtiyaçlar, onun gelişiminde ve rahat etmesinde gerekli olan ürünler alınması gerekmektedir.  Yeni kedi sahiplenen değerli müşterilerimize, kedi sahiplenirken ne alınmalı ya da kedilerin ne ihtiyaçları olduğunu yavru kedi başlangıç sepeti ile gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 

İçerisindekiler : 

- Kedi Taşıma Çantası 

- Kapalı Kedi Tuvaleti 

- Kedi Tuvalet Küreği 

- Kedi Tırmalama Tahtası 

- Mama Kabı 

- Proline Kedi Kumu 

- Zilli Fare Kedi Oyuncağı

- Reflex Plus Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 400 GR

- Flamingo Soft Tel Fırça

- Reflex 1.5 KG Kedi Maması

- Elekli Kedi Tuvaleti Önü Paspas

Ürün Açıklamaları 

- Kedi Taşıma Çantası 

Kedi Taşıma Çantaları, kedinizin yavru döneminden yetişkinlik dönemine kadar kullanmanız gereken bir üründür. Seyahat esnasında arabada ve dışarıda onları ve sizi güvende tutacak olan en önemli ürünlerden biri kedi taşıma çantasıdır. Özellikle veterinere götürürken ve onun ortama ayak sağlaması ev hissi vermesi için rahat hissettirecektir. 

Kapalı Kedi Tuvaleti 

Kedi tuvaleti kedinizin dışkısını yaptığı alandır. Kedi tuvaletlerinin içine kedi kumu doldurularak istenen kötü koku ve dışkı dağılımını engelleyebilirsiniz. Kedi tuvaletini kullandığınız tuvalette bulundurarak ona da özel yaşam alan açabilirsiniz. 

Kedi Tuvalet Küreği 

Kedi Tuvalet küreği, kediniz dışkısını yaptıktan sonra kum sayesinde topaklanan, dışkıları el değmeden temizlemenize yardımcı olacaktır. 

- Kedi Tırmalama Tahtası

Kediler, doğduklarından itibaren doğaları gereği, tırnaklarını törpüleyerek onları aynı zamanda kaşımaktadırlar. Bu törpüleme işlemi doğada ağaç kabukları ile yapılmaktadır ancak evinizde bir ağaç kabuğu olmadığı için genellikle kediler mobilyaları ya da perdeleri kullanarak törpüleme işlemi yapmaktadırlar. Evinizdeki eşyalarınıza zarar gelmesini engellemek istiyorsanız sizlerde kedi tırmalama tahtası ile evinizdeki eşyalara zarar gelmeden kedinizi doğal ortamda gibi hissettirip tırnaklarını daha sağlıklı bir şekilde kaşımasına izin verebilirsiniz. 

- Mama Kabı 

Kedi için mama kapları kedinizin ne kadar yediğini kontrol ederek ve yediği yemekleri dağılmasını engelleyen bir kaptır. Bu kapları aynı zamanda su içmesi içinde kullanabilirsiniz. 

- Kedi Kumu 

Kedi kumları, kedi tuvaletlerine koyularak kedileriniz yapmış olduğu dışkıyı topaklandırmaktadır. Topaklanma esnasında dışkının kötü kokusunu hapsederek, içerdiği parfüm sayesinde bulunduğu ortama güzel koku yaymaktadır. 

- Zilli Kedi Top Oyuncağı 

Kediler özellikle yavru dönemlerinde oldukça sataşan tatlı bir birey olabilmektedirler. Aslında insanların çocukluk döneminde oyun oynamak istemesinden farkı yoktur. Onların enerjilerini atmak için Kedi Oyuncakları alınması gerekmektedir. Bu Başlangıç paketi içerisinde Zilli Kedi Top Oyuncağı  onların koşturabileceğiniz ve sesi ile dikkatini çekerek vazgeçemeyeceği ve uzun dönem sıkılmadan oynamasını sağlayacak olan oyuncaktır.

- Reflex Plus Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 400 GR

Tüm ırk kedilerin beslenmeleri için uygun Tavuklu püre konserve yaş mamadır. kedinizin severek tüketeceği Reflex Plus yaş mama onun beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilmiştir. Konserve kedi maması %8,5 ham protein değerine sahip olan yaş mama kedinizin kas yapısının kuvvetlenmesine yardımcı olur. Kolay sindirilebilir protein ve yağlar içermektedir. Sindirim sağlığını düzenleyici ve destekleyici etkiye sahip olan yaş mama kedinizin besinlerden tam olarak faydalanmasını sağlar. 

- Flamingo Soft Tel Fırça

Flamingo sof tel fırça medium, hem görünüşü, hem kullanılışı itibarıyla, oldukça klas görünen, sağlam bir kedi fırçasıdır. Bu ürün, evcil hayvanlarınızın bakımını yapmak üzere tasarlanmıştır. Ev hayvanlarınız, bilhassa kedileriniz çok tüy dökerler. Bu yüzden, onların hemen hemen her gün ya da iki günde bir, bakımlarının yapılması şarttır. Bununla birlikte, kedilerinize bakım yapmanız, onlarla aranızdaki ilişkiyi de güçlendirecektir. Çünkü kedilerinizin bakımları yapılmazsa, kötü kokular çıkarmaları da kaçınılmazdır. Bakımsız tüyler, rahatsız edici kokular da yaymaya sebep olmaktadır. Flamingo soft tel fırça medium, ev hayvanlarınızın tüylerinin karışmamasına yol açmaksızın, masaj etkisi yaratarak rahatlık da verecektir.

- Reflex 1.5 KG Kedi Maması

Kediler için yaşam evresinde onların günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak
için özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, tavuk proteini içeren premium kedi mamasıdır.

- Elekli Kedi Tuvaleti Önü Paspas

Kedileriniz dışkıladıktan sonra, patilerini silsinler diye üretilmiş, ekstra bir temizlik ürünüdür. Bilinir ki, kediler tuvaletlerini yaptıklarında, patilerine kum taneleri yapışmaktadır.  Bu ev hayvanlarınız onları temizlerlerken, bu sefer de etrafı daha fazla batırırlar. Dağınıklığı ve pisliği önlemek adına, kedi tuvaletinin önüne kedi tuvaleti paspası koyduğunuzda, işiniz daha da kolaylaşacaktır. Böylelikle kediniz, tuvaletini yaptıktan sonra, bu paspasa basacak; patilerindeki ve tüylerindeki tüm pislikleri bunun üstüne bırakacaktır. Siz de bu paspası kolayca temizledikten sonra, yeniden aynı kullanım için değerlendirme fırsatı elde edeceksiniz.

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı