Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM
Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM
Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM

Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM (1o832798612)

5,00
İndirim Oranı : %54 İndirim
Fiyat : ₺143,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺65,54(KDV Dahil)
₺7,43 'den başlayan taksitlerle

 

Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM

Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM, evcil dostlarınızın enerjilerini atabilmeleri ve psiko-motor becerilerinin gelişmesi için önerilen bir üründür. Kediler enerjik hayvanlar olduklarından ötürü, kendilerini ifade etmek anlamında da oyun onların hayatlarının bir parçasıdır. Eğer, kedilerinize oyun için bir alan açılmazsa, agresifleşebilirler. Kediler açık havada yaşamaya alışık, yırtıcı hayvanlar olduklarından ötürü, onları eve alıştırmak adına ve zorunlu ihtiyaçlarının dışında, oyun kısmının da düşünülmesi önemlidir. Bu anlamda, Vantuzlu Toplu Kedi Oyun Tüneli, kedileriniz için de hayli merak uyandırıcı ve ilgi çekici bir ürün olacaktır. Topların tünele yapışık şekilde hareket etmeleri, minik dostlarınızın oyuncağa zarar vermelerinin de önüne geçecektir.

Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM

Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM kullanım için sabit yatay bir yüzeye monte edilmelidir. Ardından, bu ürünün içine 2 adet top yerleştirilir. Bu toplar tünelden kaydıkça, kediniz onlara patileriyle müdahale edecektir. Topların peşinden merakla tünelin bir ucundan diğerine gidebilir. Bu oyuncağın kullanımı, aşağıdaki faydalı etkileri de yaratmaktadır:

 • Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM, kedilerinizin enerjilerini kontrol altına almalarına olanak sağlayacak ve onları fazlasıyla oyalayacaktır. Özellikle, yavru kedilerin çok hareketli oldukları bilinmektedir. Yetişkinliğe adım atıldığında, kedilerinizin kolayca uzanabilecekleri bir yere asılan bu oyuncak sayesinde, dikkat dağınıklığı, odaklanamama gibi temel sorunlar da ortadan kalkacaktır.

 • Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM, kedilerinizi oyalarken, aynı zamanda onların kas sistemlerinin de gelişmesine yol açacaktır. Kedileriniz patilerini aktif şekilde kullanırlarken ve oraya buraya sıçrayarak heyecanla hareket edecekledir. Bu durumla birlikte, vücutlarındaki eklemlerin de gelişmesi mümkündür.

 • Vantuzlu ve Toplu Kedi Oyun Tüneli 54 CM, evde yaşayan kediler için tehlike oluşturacak, obezite sorununa da çözüm sağlayacaktır. Hayvanlarınızın bu tünelle kurduğu ilişki sayesinde, sürekli zıplayıp sıçradıkları görülecektir. Oyuncağın içindeki toplar, fosforlu turuncu renklerde olduğu için ev hayvanlarınızın ayrıca dikkatini çekecektir.

Ürün Özellikleri

Pet oyuncak

Kedi oyuncağı

54 cm

Plastik tünel

İki adet vantuzlu top

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı