Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası
Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası

Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası (KKT104)

0,00
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺47,52(KDV Dahil)
İndirimli : ₺37,49(KDV Dahil)
₺4,25 'den başlayan taksitlerle

Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası

Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası, kızışan ve içlerindeki enerjiyi pençeleriyle dışavurmaya çalışan, gergin kedilerinizin doğalarını kontrol altına almaları adına üretilmiş gerekli bir üründür. Bu ürün, ev kedilerinizin doğalarından gelen evrimsel süreçleri kontrol altına almak adına üretilmiş oldukça sevimli bir materyaldir. Tepesindeki turuncu tüyüyle de, ev dekorasyonunuzu tamamlayacak kedi tırmalama tahtası, kopmaz keten ipleriyle de birinci sınıf işçiliğin örneklerinden birini içermektedir. Turuncu renkli kedi tırmalama tahtası, kedilerinizi sakinleştirmeye yarayan baş ürünlerden biri olarak evinizde yerini alacaktır. Bununla birlikte, kedilerinizin tırnaklarının arasına giren ölü derileri de atacağı için, bir rahatlama hissedilecektir. Evinizin bu sevimli dostlarının sizinle konuşacak bir dili olmadıkları için, onların dillerinden sizin anlamanız ve onları bebek gibi sahiplenmeniz gereklidir. Kedilerinizin içlerindeki enerjiyi de atmaları adına, turuncu renkli püsküllü kedi tırmalama tahtasını kullanmanız, aranızdaki sevgi iletişimini derinleştirmeniz için de gereklidir. Kedileriniz bu oyuncaklarının yanlarına gidip, tüm reflekslerini kontrol altına almayı öğreneceklerdir.

Kullanım Alanı

Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası aşağıdaki konularda kedileriniz için oldukça yarar sağlayacak kullanım alanları içermektedir:

 • Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası, kedilerinizin inişli çıkışlı gelişen ve eve uyumlanmakta zorlanmalarına yol açan enerjilerini kontrol etmeleri için gereklidir. Evinizin bir köşesine bu ürünü yerleştirmeniz, onların doğalarına dönmelerine imkan tanıyacağı gibi, aynı zamanda onların da ehlileşmelerine yol açacaktır.

 • Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası, kedilerinizin tırnaklarını bu tahtadaki iplere sürtmeleri sayesinde, rahatlamalarına da olanak yaratacaktır. Yoksa, kedilerinizin içgüdüsel olarak evinizdeki eşyaları epritmeye ya da parçalamaya çalışmaları kaçınılmazdır.

 • Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası, kedilerinizin kaşınan patilerini de rahatlatır. Onları sakinleştirir. Bununla birlikte, tırmalama tahtasına bir parça kedi otu da sürmeniz, evdeki dostlarınızı daha da etkileyecektir.

Ürün Özellikleri

Turuncu Renkli Püsküllü Kedi Tırmalama Tahtası şu ürün özelliklerini ihtiva etmektedir:

 • Tablanın Boyutu: 30x30 cm

 • Borunun Çapı: 7 cm

 • Borunun Yüksekliği : 50 cm

 • Antibakteriyel polar kaplama

 • Kopmaz, eprimez sağlam keten ipler

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Etiketler
kedi tırmalama,
Çerez Kullanımı