Sokak Hayvanları İçin Köpek Maması 1 KG
Sokak Hayvanları İçin Köpek Maması 1 KG

Sokak Hayvanları İçin Köpek Maması 1 KG (sk10231)

0,00
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺20,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13,07(KDV Dahil)
₺1,48 'den başlayan taksitlerle

Sokak Hayvanları İçin 1 KG Köpek Maması 

Tüm yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, kuzu proteini içeren köpek mamasıdır.Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurun. Bağışıklığın güçlenmesini destekler. Ürün adı sokak hayvanları içinde geçse aslında premium bir üründür evdeki patili dostunuza vermeniz durumunda severek yiyecektir. Sokak hayvanları için ucuz köpek maması Abros markası destekleri ile üretilmiş olup her siparişinizde ektra hediye olarak gönderilmektedir. Köpek mamalarını taze verebilmeniz için 500 gram olacak şekilde 2 paket halinde gönderilmektedir. İstediğiniz barınağa mama bağışlayabilirsiniz. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayınız. Mamalarımız ekonnmik olmasına karşın yüksek protein değerlerine sahiptir ve aynı gün kargo ile tarafınıza gönderilmektedir.

 

 

 

Analiz değerleri

Nem : % 10

Ham Protein : % 21

Ham Yağ : % 11

Ham Lif : % 3,8

Ham Kül : % 8,5

Kalsiyum : % 1,0

Fosfor : % 0,92

A Vitamin : 17000 IU/KG

D Vitamin : 1150 IU/KG

E Vitamin : 130 MG/KG

İçindekiler

 


Et ve et ürünleri (Tavuk en az %35), (et en az %4), Mısır (en az %15), Buğday (en az %4), Hayvansal Yağlar, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Hayvansal ve Bitkisel Protein Ekstraları, Mayalar, Aromalar, Mineraller, Antioksidanlar ve Koruyucular, Vitaminler.

En Kısa Depolama Ömrü

 

Üretim tarihinden itibaren 18 ay içerisinde kullanılmalıdır, Üretim ve son kullanma tarihleri paketin üzerinde yazılıdır. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değerlerini koruyan Marco premium mamanın belirtilen tarihten önce tüketilmesi önerilir. Paketin açıldıktan sonra ağzı kapalı serin ve kuru bir ortanmda saklanması önerilir. Marco premium mama ile birlikte dostunuzun su kabında taze içme suyu bulundurunuz.

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı