Sıkça Sorular Sorular

**Siparişimi verdim, siparişim ne zaman kargoya verilir ve ne zaman bana teslim olur?

Mamayolda.com %100 stoklu çalışmakta olup, tüm ürünleri aynı gün kargoya vermektedir. Hafta içi her gün saat 16:00'a kadar olan siparişler ( Resmi ve Dini bayramlar hariç ) aynı gün kargo firmalarına teslim edilmektedir. Gün içerisinde saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargo firmalarına teslim edilmektedir. Cumartesi günü ise kargo firmalarının yarım gün çalışmasından kaynaklı olarak, 12:00'a kadar olan siparişleri aynı gün kargoya teslim edebiliyoruz. Cumartesi günü 12:00'dan sonra olan siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir.Siparişleriniz teslimat bölgenize göre en erken 1 en geç ise 3 iş günü içerisinde size teslim edilmektedir. Mamayolda.com ürün gönderimlerini Kocaeliden yapmaktadır. Kocaeli ilinden 600 km uzaklıktaki mesafelere 1 iş günü içerisinde, 600 km'den daha uzak mesafelere 2 iş günü içerisinde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesine ise 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.İkamet ettiğiniz bölgeler Mobil alanlar ya da hiç dağıtım olmayan alanlar da olabilir. Bu gibi durumlarda bölgenize hiç dağıtım olmayabilir ya da haftanın belli günleri dağıtım olabilmektedir. Bu gibi durumları size gönderilen Kargo Takip numanızdan takip edebilirsiniz.


** Siparişim bana hatalı/eksik/hasarlı geldi. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirim?

Öncelikli olarak siparişinizi teslim almadan önce lütfen kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Eğer size gelen üründe bir hasar oluşşmuşsa ürüne hasar tespiti yaptırarak geri gönderin. Mamayolda.com tüm ürünlerini sigortalı gönderir ve bu gibi durumlarda size yeni ürün gönderir.

Eğer siparişinizle ilgili bir başka problem varsa lütfen bize müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşınız. Müşteri temsilciniz size hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

** Siparişimi yanlış verdim bu konuda ne yapabilirim?

Sipariş değişikliği konusunda müşteri hizmetlerimize ulaşmanız durumunda siparişiniz iptal edilecektir. Siparişiniz iptal edildikten sonra ise tekrardan bir sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer bu  yanlışlık sizin siparişiniz kargoya verildikten sonra anlaşılır ise ürün kargodan geri çekilerek iptali sağlanır ve yeni vermiş olduğunuz siparişiniz tarafınıza kargolanır. Bu süreçte herhangi bir kargo bedeli tarafınıza yansıtılmaz.

** Siparişimi verdim ancak ürünleri almaktan vazgeçtim. Ne yapabilirim?

Bu konuda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir siparişinizin iptalini sağlayabilirsiniz. Eğer siparişinizi kredi kartı ile aldıysanız siparişiniz size en geç 3 iş günü içerisinde geri iade edilecektir.
 

Çerez Kullanımı