Sıkça Sorulan Sorular

Kapıda Kredi Kartı Ya da Nakit Ödeme Yapabilir Miyim ?

-Evet mamayolda.com üzerinden verdiğiniz her siparişlerde kapıda nakit yada kart ile ödeme yapabilirsiniz.

-Kapıda yapılan ödemeler kargo şirketi tarafından yapılmakta olup, kargo şirketlerinin belirlediği kapıda ödeme tutarı trafınızdan tahsis edilmektedir. Bu alınan tutarlar 9,90 tl'den 14,90'a kadar değişmektedir.

-Sipariş verirken Kapıda ödeme için ekstra yansıtılacak tutarı satın alma yapmadan görebilirsiniz.

 

Kargom Kayboldu Ne Yapmalıyım ?

Vermiş olduğunuz sipariş eğer kaybolmuş ve kargo firması tarafından size belirtilen süre zarfında teslim edilmemiş ise hesabım üzerinden siparişlerim kısmında vermiş olduğunuz siparişin kargo firmasını ve kargo takip numarasını bularak yada direkt Kargom Nerede butonundan, kargo firmasını aramalısınız. Kargo firmasından tarafınıza yardımcı olunmuyorsa Mamayolda.com Müşteri Hizmetlerini arayarak Mamayolda.com'un tarafınıza vermiş olduğu satış sonrası destekten yararlanarak kargonuzun akıbetini öğrenebiirsiniz.

Siparişim Kırık / Eksik yada Patlak Geldiğinde Ne Yapmalıyım ?

- Sitemiz üzderinden vermiş olduğunuz siparişler tarafınıza teslim edilirken, teslim almadan önce tarafınıza gönderilen koli'yi kurye gözetiminde açarak adet, sağlamlık incelemesi yaptıktan sonra teslim almanızı öneririz.

- Kargonuz içerisinde kırık, eksik, yada patlak bir ürün varsa kurye görevlisine göstererek, kuryede bulunan hasar tespit tutanağınızı tutmanız gerekmektedir.

- Tutulan tutanağın bir kopyasını alarak [email protected] adresine iletmeniz yada müşteri ilişkileri hattımı arayarak bizleri bilgilendirmelisiniz.

Verdiğim Siparişi İptal Ettim Yada İade Ettim Ödemem Ne Zaman Geri Yatar ?

- Sipariş İptal yada iade ettiğinizde ödemiş olduğunuz tutar en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilmektedir.

- Müşterilerimizi mağdur etmemek adına iade / iptal işlem ödemeleri genellikle 1 iş günü içerisinde gerçekleşektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı