Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı
Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı

Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı (3213545)

0,00
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺500,28(KDV Dahil)
İndirimli : ₺413,81(KDV Dahil)
₺46,90 'den başlayan taksitlerle

Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı

Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı, adeta bir yuva görüntüsüyle hayvanlarınızın içinde rahatça dolaşabilecekleri kaliteli bir üründür. Bu anlamda, ön yüzünün geniş ve bombeli olduğunu belirtebiliriz. Hayvanlarınız bu çanta sayesinde bir yerden bir yere güvenle taşınabilmektedirler. 8 kg’ya olan küçük ırk köpeklerinin, yavru köpeklerin ya da kedilerin yaşayabilecekleri forma göre tasarlanmış bir çantadır. Yan cepleri sayesinde, köpeklerinize ait olan kimi ürünleri de oraya koyabilmenizin olanağı bulunmaktadır. Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı, modern görüntüsüyle ve limon sarısı soft rengiyle birlikte, kolayca temizlenebilmektedir. Çantanın ön kısmından ev hayvanınız etrafı izleme imkânı da edinebilmektedir. Arka kısmında ise, uzanıp istirahat etme gibi bir fırsatı da elde edebilmektedir. Çantanın iki yanında bulunan 6 adet geniş delik sayesinde, köpekleriniz özgürce nefes de alabilirler.

Kullanım Alanı

Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı adlı ürünün kullanım alanlarının kimileri aşağıda geniş bir şekilde şöyle verilmiştir.

 • Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı, uluslararası seyahat izni sağlayan tüm ulaşım araçlarına kolayca sokulabilmektedir.

 • Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı sayesinde, hayvanlarınızla eğlenceli keşiflere çıkmanızın olanağı bulunmaktadır.

 • Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı adlı ürünle, veterinere gidip gelmek de artık daha kolay hale bürünmektedir.

 • Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı, evde bir yuva şeklinde de değerlendirilebilir. Arka kısmının file olarak tasarlanması, esnemesi ve yumuşak olması sayesinde, hayvanlarınızın hareket kabiliyetleri artabilmektedir.

Ürün Özellikleri

Şeffaf Fileli Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası Sarı adlı ürün, hem taşınabilen bir çanta gibi kullanılmakta, hem de bir yuva şeklinde değerlendirilmektedir. Fileli arka planı sayesinde, hayvanlara açık bir özgürlük alanı da yaratılmaktadır.

Boyutlar

 Yükseklik : 42 cm

Genişlik : 33 cm

Derinlik : 22 cm

İç Hacim: 16 Litre

Çantanın net ağırlığı:  1,425 kg.

Kilo: 8 kg ağırlığa kadar kedi ve köpek alabilmektedir.

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı