Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah
Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah (2036540)

0,00
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺262,68(KDV Dahil)
İndirimli : ₺211,93(KDV Dahil)
₺24,02 'den başlayan taksitlerle

 

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah, küçük ırk mensubu köpekleriniz için taşıma pratikliği kazandıran bir üründür. Onlarla seyahate çıkmanız, yolculuk yapmanız ya da bir yere gitmeniz adına özel malzemelerden üretilmiştir.  Çanta, hem köpekleriniz hem de kedileriniz için önerilmektedir. Küre şeklindeki ön yüzeyiyle birlikte, ev hayvanınızın da etrafı izleyecekleri, aynı zamanda güvenle taşınacakları kaliteli bir malzemeyle kaplanmıştır. Siyah rengi oldukça havalıdır, görünüşü itibarıyla da modern bir tasarım içermektedir. Çanta kolayca temizlenip, yıkanabilmektedir.

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah ile, köpeğinizi ve kedinizi çantaya koyarak, her yere rahatça taşıyabilirsiniz. Böylelikle, ev hayvanınızla aranızda güvene dayalı bir sevgi bağı da kurulmuş olacaktır. Köpekleriniz ve kedileriniz için özel tasarım şeklinde üretilen Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası, ergonomik tasarımın da en son örneklerinden birini gözler önüne sermektedir.

Kullanım Alanı

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah, kullanım alanları bağlamında aşağıdaki  biçimlerde kullanılabilmektedir: 

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah; toplu taşıma araçlarında kullanılabilmektedir. Otobüs, vapur, metro, tren, uçak gibi araçlarda her yere taşınabilecek ölçülerde, uygun ebatlarda yapılmıştır.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah, hayvanlarınızla aranızdaki dostluk bağını daha da güçlendirecektir. Onları evde tek başına bırakmak yerine, yanınıza almanız mümkündür.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah, veterinere giderken ya da kapalı bir mekânda sıra beklerken çok işe yarayabilir. Ev hayvanınız sizinle günlük hayatın rutinine alışacağından ötürü, komutlarınızı almak için de daha istekli hale gelecektir. Özellikle, köpekleriniz için oldukça avantajlı bir çantadır.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah, yan tarafında bulunan cepleri sayesinde, hayvanlarınızın özel eşyalarının da kolayca taşınmasına yol açacaktır.

Ürün Özellikleri

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Siyah, sürekli kullanabileceğiniz kaliteli materyallerden üretilmiştir. Kırılmaz, rengi solmaz, kolayca aşınmaz. Küre olan kısmı çıkarılabilir, yerine delikli mazgal takılabilir. Küçük ırk köpekleri, yavru köpekler, yavru kediler ve kediler için özel tasarım olarak üretilmiştir.

Boyutlar

Yükseklik :  42 cm

Genişlik :  33 cm

Derinlik :  22 cm

İç Hacim :  16 Litre 

Çantanın net ağırlığı :  1,425 kg.  

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı