Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı
Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı (900321)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺262,68(KDV Dahil)
İndirimli : ₺223,08(KDV Dahil)
₺25,28 'den başlayan taksitlerle

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı, gelişim sürecindeki veya küçük ırk mensubu köpekleriniz için tavsiye edilen, hafif bir üründür. Bununla beraber, kedileriniz için de kullanılması uygundur. Küre şeklindeki ön yüzeyiyle birlikte, ev hayvanınızın da etrafı izleyeceği, aynı zamanda güvenle taşınacağı kaliteli bir malzemeyle kaplanmıştır. Sarı rengi oldukça hoş, pastel bir hava vermektedir. Köpeğinizi çantaya koyarak, her yere rahatça taşıyabilirsiniz. Böylelikle, aranızda sıcak bir sevgi bağı da kurulmuş olacaktır. Köpeklerinizin ve kedilerinizin rahat edecekleri şekilde üretilen Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası, modern tasarımın da en son örneklerinden birini gözler önüne sermektedir.

Kullanım Alanı

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı, kullanım alanları bağlamında aşağıdaki şekillerde değerlendirilebilmektedir:

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı, otobüs, vapur, metro, tren, uçak gibi araçlarda her yere taşınabilecek ölçülerde, kolaylıkla hareket ettirilebilen ebatlarda yapılmıştır.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı, hayvanlarınızla aranızdaki dostluk bağını daha da güçlendirecektir. Onları evde tek başına bırakmak yerine, yanınıza almanız mümkündür.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı, veterinere giderken ya da kapalı bir mekânda sıra beklerken çok işe yarayabilir. Ev hayvanınız sizinle günlük hayatın rutinine alışacağından ötürü, komutlarınızı almak için de daha istekli hale gelecektir. Özellikle, köpekleriniz için oldukça avantajlı bir çantadır.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı, yan tarafında bulunan cepleri sayesinde, hayvanlarınızın özel eşyalarının da kolayca taşınmasına yol açacaktır.

Ürün Özellikleri

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Sarı, sağlam alt yapılı materyallerden üretilmiştir. Kırılmaz, rengi solmaz. Çantanız aşınmaz ve yırtılmaz. Küre olan kısmı çıkarılabilir, yerine delikli mazgal takılabilir. Küçük ırk köpekleri, yavru köpekler, yavru kediler ve kediler için özel tasarım olarak üretilmiştir.

Boyutlar

Yükseklik :  42 cm

Genişlik :  33 cm

Derinlik :  22 cm

İç Hacim :  16 Litre  

Çantanın net ağırlığı :  1,425 kg.  

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı