Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Kırmızı
Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Kırmızı

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42 x 22 x 33 cm Kırmızı (52014)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺262,68(KDV Dahil)
İndirimli : ₺223,08(KDV Dahil)
₺25,28 'den başlayan taksitlerle

 

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırmızı

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırmızı, uzay çağına uygun tasarım görüntüsüyle üretilmiş, aynı zamanda ergonomik bir çantadır. Ev hayvanlarınızın gelişim sürecindeki veya küçük ırk mensubu köpekleriniz için tavsiye edilmektedir. Taşınabilir, oldukça hafif bir üründür. Bununla beraber, kedileriniz için de kullanılması uygundur. Küre şeklindeki ön yüzeyiyle birlikte, ev hayvanınızın da etrafı izleyeceği, aynı zamanda güvenle taşınacağı kaliteli bir malzemeyle kaplanmıştır. Flaş mavisi rengi, çantaya pastel bir hava vermektedir. Köpeğinizi çantaya koyarak, her yere rahatça taşıyabilirsiniz. Böylelikle, aranızda sıcak bir sevgi bağı da kurulmuş olacaktır. Köpeklerinizin ve kedilerinizin rahat edecekleri şekilde üretilen Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırımızı, modern tasarımın da en son örneklerinden de biri olarak görülmektedir.

Kullanım Alanı

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırmız, kullanım alanları bağlamında aşağıdaki şekillerde değerlendirilebilmektedir:

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırımızı, otobüs, vapur, metro, tren, uçak gibi araçlarda her yere taşınabilecek ölçülerde, kolaylıkla hareket ettirilebilen ebatlarda yapılmıştır.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırımızı, hayvanlarınızla aranızdaki dostluk bağını daha da güçlendirecektir. Onları evde tek başına bırakmak yerine, yanınıza almanız mümkündür.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırımızı, veterinere giderken ya da kapalı bir mekânda sıra beklerken çok işe yarayabilir. Ev hayvanınız sizinle günlük hayatın rutinine alışacağından ötürü, komutlarınızı almak için de daha istekli hale gelecektir. Özellikle, köpekleriniz için oldukça avantajlı bir çantadır.

 • Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırımızı, yan tarafında bulunan cepleri sayesinde, hayvanlarınızın özel eşyalarının da kolayca taşınmasına yol açacaktır.

Ürün Özellikleri

Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 42x22x33 Cm Kırımızı, sağlam alt yapılı materyallerden üretilmiştir. Kırılmaz, rengi solmaz. Çantanız aşınmaz ve yırtılmaz. Küre olan kısmı çıkarılabilir, yerine delikli mazgal takılabilir. Küçük ırk köpekleri, yavru köpekler, yavru kediler ve kediler için özel tasarım olarak üretilmiştir.

Boyutlar

Yükseklik :  42 cm

Genişlik :  33 cm

Derinlik :  22 cm

İç Hacim :  16 Litre 

Çantanın net ağırlığı :  1,425 kg.  

Kilo: 8 kg’a kadar hayvan taşıyabilmektedir.

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı