Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT
Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT

Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT (7727)

5,00
Marka : Sanicat
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺66,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺41,69(KDV Dahil)
₺4,73 'den başlayan taksitlerle

 

Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT

Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, avize ağacı ekstresi katkısıyla birlikte ve üstün topaklanma gücü sayesinde, güvenle kullanabileceğiz bir üründür. Bu ürün, dışkıdan doğabilecek her türlü kötü kokuyu önlemek üzere tasarlanmıştır. İdrardaki amonyağı eritir, kurutur ve moleküllerine ayırarak, kumun içine hapseder. Ürik atıkları topakların içine gömer. Sanicat Evolution Kedi Kumu, tozsuz özelliğiyle, kedilerinizin hassas patilerini kirletmez. Herhangi bir alerjik özelliği de bulunmamaktadır. Hem kedinizi hem de sizi memnun etmek üzere, bilim adamlarının klinik testleri neticesinde üretilmiştir. Kumun içindeki yağ esansları, kedilerinizi hastalıklara karşı korumak adına da etken maddeler barındırmaktadır. Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, yumuşak aroması sayesinde, tercih edilesi ürünlerin başında gelmektedir. Kedinizin özbakımı hususunda da, siz hayvan severleri destekleyici bir materyal olup, düzenli kullanımlarda etkisini daha fazla göstermektedir.

Kullanım Alanı

Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, kedileriniz için antibakteriyel özelliklere sahip bir içerik taşıdığı için, her türlü zararlı mikroorganizmaya karşı da önlem ihtiva etmektedir. Sanicat Kedi Kumu, güvenle kullanılabilecek bir ürün olup, bio enzimatik koku kontrolü taşıdığı ve kedilerinizin yüksek koku değerlerini de dengelediği için, sakinleştirici etkiye sahiptir. Kediniz bu kumda dışkılama keyfini tadarak, daha da rahatlamış hisseder. Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, kullanım alanları açısından aşağıdaki şekillerde tüketilebilir:

 • Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, ekonomik paketi ve her yere taşınabilir kutusu sayesinde, kullanımı oldukça rahat olacak biçimde tasarlanmıştır.

 • Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, idrarın kolayca çözülmesini ve ardından da, kurumasını sağlar. Kediniz bu kum havuzunun içinde, kendini adeta huzurlu hisseder.

 • Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, ince taneli özelliği sayesinde, kum tanelerini etrafa sıçratmaz. Toplanıp, hemen çöpe atılabilir.

 • Sanicat Evolution Kedi Kumu 6 LT, hasta ya da hamile kediler de düşünülerek, her ırk için özenle üretilmiştir. 10 yaş ve üzerindeki yaşlı kediler için de, yağ esanslı beyaz betonit ultra kumları oldukça etkilidir.

Ürün Özellikleri

6 lt

Tozsuz

Kokusuz

Avize ağacı ekstreli

Emici

İnce taneli

Topaklanma özelliği

 

mama yolda

 

 

 

 

 

 

 

 

Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı