Royal Canin Sensible Yetişkin Kedi Maması 2 KG
Royal Canin Sensible Kedi Maması 2 KG
Royal Canin Sensible Yetişkin Kedi Maması 2 KG
Royal Canin Sensible Yetişkin Kedi Maması 2 KG
Royal Canin Sensible Yetişkin Kedi Maması 2 KG

Royal Canin Sensible Yetişkin Kedi Maması 2 KG (8569)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺164,45(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,99(KDV Dahil)
₺15,87 'den başlayan taksitlerle
SKT : 26.05.2022

Royal Canin Sensible Kedi Maması 2 KG 

Bu kuru mama 1 ile 10 yaş arasındaki kediler için özel üretilmiştir.Bazı kediler, yumuşak dışkı ya da ishale neden olan bir sindirim hassasiyeti gösterirler. Bu tür kediler optimum sindirim güvenliği sağlayan bir mamaya ihtiyaç duyarlar. Bu gibi durumlarda; Royal Canin Sensible 33 Kuru Kedi Maması kullanmak gerekmektedir. Beslenme üzerine yapılan araştırmalar, bazı besinsel hammaddelerin sindirim üzerinde faydalı etkileri olduğunu ortaya koymuştur.

Frukto-oligo-sakkaritler (FOS) sindirim kanalındaki yararlı florayı arttırır. Esansiyelyağ asitlerinin, özellikle de Omega 3 yağ asitlerinin bağırsaklar üzerinde anti-enflamatuvar etkileri vardır.Bitkisel ve mineral kaynaklı hammaddelerin benzersiz karışımı ile maksimum sindirim güvenliği garanti edilir. Nişasta içeriği düşüktür ve biyolojik değeri ve sindirilebilirliği fazla olan hayvansal protein içeriği yüksektir.
 
Ürünün İçindekiler : Kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, kümes hayvanları yağı, mısır glüten, kümes hayvanları karaciğeri, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, bitkisel yağ, pancar küspesi, maya, mineraller, bitkisel lifler, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler, DL-metiyonin, iz elementler, sodyum fosfat, yumurta tozu, taurin, vitaminler. 
KG 2 KG
İçerik Tavuklu
Tane Boyutu  
Menşei
Fransa
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı

Tam Kapanma Döneminde Aynı Gün Kargo İle Siparişleriniz Gönderilmeye Devam Edecektir.