Royal Canin Mini Starter Köpek Maması 3 KG-mamayolda
Royal Canin Mini Starter Köpek Maması 3 KG-mamayolda

Royal Canin Mini Starter Köpek Maması 3 KG (10517)

0,00
SKT : 08.06.2023
Royal Canin Mini Starter Köpek Maması 3 KG
 

Küçük ırk 1-10 kg arası dişi köpek ve yavruları için komple mama.Gebelik dönemi sonu ve emzirme dönemindeki dişi köpek sütten kesilen 2 aya kadar yavru köpekler için Royal Canin Mini Starter köpek maması kullanabilirsiniz.Royal Canin’in süregelen bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besin öğelerinin güvenle sindirilmesine ve yavrunun doğal savunma mekanizmalarına yardımcı olan özel besinlerle güçlendirilmiş özel bir kombinasyondur. Royal Canin küçük ırk için üretilen bu mama aynı zamanda yavru küçük ırk köpekler içinde bir başlangıç maması olarak düşünüle bilinir. 

-Sütten kesilme döneminde anne sütünden katı mamaya geçişi kolaylaştırır. 

-Hamilelik ve süt verme dönemlerindeki köpeklerin bütün enerji ihtiyaclarını karşılar.

-Özel formülü sayesinde doğal bir koruma sağlar ve tüm besin ihtiyaclarını karşılar.

-İçeriğindeki formülü sayesinde bağırsak sağlığının devamlılığını sağlamaktadır. 

-İshale sebep olan bakterilerden korumakta, kalsiyumun daha iyi emilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda da kolestrolün seviyesini düşürmektedir. 

 

Royal Canin Mini Starter Mamanın içeriği : Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel proteinler, mısır, pancar küspesi, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto oligosakkarit, yağ asiti tuzu, maya (mannan oligosakkarit kaynağı), yumurta tozu, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

 

Mamanın Analizi : Ham protein % 30,0, ham yağ % 22,0, kül % 7,50, ham lif % 1,30, vitamin A 13.900 IU, vitamin D3 1200 IU, beta-caratene 40 mg, demir 47 mg, iyot 3,6 mg, bakır 8 mg, manganez 61 mg, çinko 201 mg, selenyum 0,08 mg.

KG 3 KG
İçerik Tavuklu
Tane Boyutu Orta Taneli, Küçük Taneli

 

Mamayolda.com

Menşei
Fransa
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı