Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr
Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr

Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr 9 Adet (8520320)

0,00
Marka : Reflex
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺22,59(KDV Dahil)
SKT : 27.07.2022

Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr  9 Adet

Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr  9 Adet, çubuk şeklinde üretilmiş, kuzu eti katkılı bir ödül mamasıdır. Bu besin, kediler için tamamlayıcı olup, etçil hayvanların beslenmeleri adına da klinik testlerle hazırlanmıştır. Protein içerikli özel bir yemdir. Ana öğün değildir ve destek amaçlı önerilen özel bir besindir. Reflex Stick, öğünlere ilave olarak verilebilmektedir. Ana öğün gibi değerlendirilmemelidir. Bu ödül çubuğu, sindirim sistemini; ağız ve diş sağlığını koruyucu güçlü bir etki ihtiva etmektedir. İçeriğindeki kuzu eti, kedilerinizi harekete geçirecek aromatik bir yoğunluğa sahiptir.

Kullanım Alanı

Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr  9 Adet, kullanım alanları itibarıyla kedilerinizin ara öğünleri için bir ödül olarak nitelendirilmektedir. Bu ödül çubuğunun özellikleri aşağıda şu başlıklarla sunulabilir:

 • Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr  9 Adet, ortalama 4 kg olan bir kediye günde 1 adet verilecek şekilde kullanılabilir. Günlük bireysel kullanım, kedi ırkına, kilosuna ya da yaşına göre de değişmektedir. Ama, günlük kullanımda en fazla 2 stick çubuğun geçirilmemesi önerilmektedir.

 • Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr  9 Adet, sindirilmesi oldukça kolay bir üründür. Kedilerinizin mide öz sıvılarını koruyucu etki taşımaktadır.

 • Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr  9 Adet, güçlendirilmiş içeriği sayesinde kedilerinizin damak zevklerine hitap ederken, onların çene kas sistemini, ağız yapısını, diş ve dişetini de koruyucudur.

 • Reflex Stick Treats Cat Kuzu Etli Ödül Çubuk 15 Gr  9 Adet, protein açısından geliştirilmiş içeriğe sahiptir. Kedilerinizin iskelet gelişim sistemlerini korurken, enerjilerini de stabil bir şekilde, kontrollü olarak dengelemelerine yardımcı olmaktadır.

Ürün Özellikleri

İçerik Analizi

Ham protein % 33,5

Yağ içeriği % 20

Ham kül % 10

Ham lif % 2

Nem içeriği % 28

Mineraller

Özellikler

Et ve hayvansal türevler

Sindirim sistemi için genel destek

Ağız ve diş sağlığı için kullanışlı

Kuzu eti katkılı

Türkiye menşeili

Tablet

Stick şeklinde

Mamayolda
Yararı
Sindirim Sistemi Genel Destek Ağız ve Diş Sağlığı
Menşei
Türkiye
Lezzet
Kuzu
Formu
Tablet
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı