Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT
Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT-mamayolda

Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT (T15678)

5,00
Marka : Reflex
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺49,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,39(KDV Dahil)
₺3,44 'den başlayan taksitlerle

Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT

Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT, kedilerinizin güvenle kullanabilecekleri, üstün kaliteli yoğunlaştırılmış bir üründür. İçeriğindeki antibakteriyle özellikleri sayesinde, dışkılama gibi zorunlu bir ihtiyacı bile sıkıntılı hale getirmeden kolayca halledebilir. Bu kum, tozlanmaz, koku yapmaz ve yumuşak dış yüzeyi sayesinde, kedileriniz için keyifle dışkı yapabilecekleri ve ayaklarıyla eşeleyerek streslerini atabilecekleri bir kum ortamı yaratır. Reflex Sensitive, içeriğindeki yoğun klinik etkiler sayesinde, gözünüz arkada kalmaksızın, kedilerinizin tuvalete çıkmalarına imkân sağlamaktadır. Bu kum, kokusuz özelliği ve zararlı mikroorganizma öldürücü içeriği sayesinde, idrardan sızan amonyak yoğunluğunu emer, kristalize ederek, kurutup, onu hapseder. Böylelikle, topaklaşan kumu, atmanız da oldukça kolay hale gelebilir.

Kullanım Alanı

Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT, geniş bir kabın içine iyice dizilerek, 7-8 cm kalınlığında yerleştirilmelidir. Kedilerinizin idrar ya da kaka yapma sıklıklarına göre, incelenip, üstünde kalın kalın topaklar yığıldığında, kürekle kaldırılıp, kolayca çöpe atılabilir. Dışkılama kabı da ayda bir kere temizlenebilir. Reflex Sensitive, kuvvetlendirilmiş içeriği sayesinde, koku moleküllerini açığa salarak, evinizin de kötü kokulara maruz kalmasının önüne geçmektedir. Bu kum, kedilerinizin kaçmaksızın ve dışkılarını tutmaksızın, boşaltım sistemlerini kasmadan rahatlamalarını sağlayacak sakinleştirici bir etkiyi de içermektedir. Nitekim, kedilerin koku reseptörleri çalıştığından ötürü, önce kumun hoş kokusunu algılayacaklardır. Ardından, kuma adım attıklarında, onun saten etkisini hissettiklerinde, kendilerini huzurlu bir ortamın kollarına bırakacaklardır. Böylelikle, Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT, sürekli kullanılabilir hale gelerek, ekonomik boyutuyla evinizin baş köşesinde yer alacaktır.

Reflex Sensitive Kokusuz Kedi Kumu 6 LT, bilim adamlarının klinik testler sonucu ürettikleri özel bir üründür. Bununla birlikte, birçok veteriner tarafından da önemle önerilmektedir. Bu kum, her türlü kedi ırkı için tasarlanmış olup, özenle kullanılmalıdır. Kum kabının yakınlarına su ya da mama kabı konulmamasına dikkat edilmelidir. Özellikle, haftada bir kez de temizlenerek, eksik kumun üstüne yeni kum eklenmelidir. Böylece, bir havalandırma sistemi uygulanmasına olanak yaratılacaktır.

Ürün Özellikleri

6 lt

 İnce taneli

Türkiye menşeili

Tozsuz

Hipoalerjenik

 

mamayolda

Tane Şekli
İnce Taneli
Menşei
Türkiye
Koku Özelliği
Kokusuz
Paket Boyutu
6 - 10 Litre
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı