Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre
Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre-mamayolda

Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre (T15677)

5,00
Marka : Reflex
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺49,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,39(KDV Dahil)
₺3,44 'den başlayan taksitlerle

Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre

Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre, özel formülle üretilen içeriği sayesinde, kedinizi ev ortamında koku yapmaksızın korumak için üretilmiş özel bir üründür. Bu kum, antibakteriyel niteliği sayesinde, hayvan severlerin de evde rahat etmeleri adına üretilmiştir. Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre, içeriğindeki granüllü etkisiyle birlikte, zararlı parazitleri ve zararlı mikroorganizmaları uzaklaştıran, hassas bir dengeyi de içermektedir. Geliştirilmiş ham madde katkısıyla beraber, kedileriniz için güvenle önerilebilmektedir. Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre, kabızlık rahatsızlığı bulunan, dışkılamaktan çekinen ya da hırçın davranan ev hayvanları için de, yumuşak yüzeyi sayesinde kolayca önerilebilmektedir. Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre, koku kontrollü oranıyla beraber, aynı zamanda hemen topaklaşma etkisini de taşımaktadır.

Kullanım Alanı

Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre, kedilerinizin sık sık çiş ya da kaka yapması sonucunda, anüs bölgesinde oluşabilecek kötü etkileri de önlemeye yönelik bir yoğunluğa sahiptir. Kumun tozlaşma etkisi olmadığı ve rahatlıkla topaklaştığı için, dışkılamadan sonra herhangi bir havalanma, toz kaldırma ya da yapışma olayına maruz kalınan bir duruma mahal verilmez. Bu klinik kedi kumu, özel formüllü taneciklerinin de katkısıyla, biyolojik mikroorganizmaların yarattığı ve hastalık yapıcı olumsuz etkileri de ortadan kaldırır. Bu kedi kumu, hipoalerjenik olduğundan ötürü, her türlü kedi ırkına dair güvenli bir kullanım alanı yaratmaktadır.

Reflex Klinik Kedi Kumu 6 Litre, sürekli ve düzenli kullanıldığında, kediniz tarafından da kolayca benimsenmektedir. Böylelikle, ekonomik boyuyla ortalama bir, bir buçuk ay civarında kullanılabilir. Hem kedinizin sağlığı, hem sizin güvenliğiniz, hem de ekonomik fırsatlar adına önerilmektedir. Reflex Klinik Kedi Kumu, geniş bir kabın içine etraflıca yayılabilir. Ardından, kediniz dışkıladığında ve o dışkılar bir süre sonra kalabalık topak birikintileri oluşturduğunda, hemen kürekle pratik şekilde çöpe atılabilir. Kum kabının yakınlarına mama ya da su kabı bırakılmaması da önerilmektedir. Reflex Kedi Kumu, hassas ciltler için de düşünülerek, bilim adamları tarafından deneylerle geliştirilmiştir.

Ürün Özellikleri

6 lt

Kalın taneli

Türkiye menşeili

Kokusuz

mama yolda

Tane Şekli
Kalın Taneli
Menşei
Türkiye
Koku Özelliği
Kokusuz
Paket Boyutu
6 - 10 Litre
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı