Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubugu 5 GR * 3 ADET
Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubugu 5 GR * 3 ADET

Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubugu 5 GR * 3 ADET (T12119)

5,00
Marka : Reflex
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,44(KDV Dahil)
₺1,07 'den başlayan taksitlerle
SKT : 14.11.2022

Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubuğu 5 GR 3 ADET

Reflex Somonlu Kedi Ödül Çubuğu 5 GR 3 ADET, kediler için tamamlayıcı ve dana biftek içerikli bir yemdir. Ana öğün değildir ve destek amaçlı önerilen özel bir besindir. Öğünlere ilave olarak verilebilmektedir. Bu ödül çubuğu, sindirim sistemini; ağız ve diş sağlığını koruyucu güçlü bir etki ihtiva etmektedir. İçeriğindeki kırmızı et katkısı sayesinde, etçil ev hayvanlarınızı da harekete geçirecek bir lezzete sahiptir. Bu ödül çubuğu, kedilerinizin eğitimleri için de kullanılabilir. Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubuğu, hayvan severlerin onlarla bir yaşam paylaşan hayvan dostlarını mutlu etmeleri için tasarlanmıştır.

Kullanım Alanı

Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubuğu 5 GR 3 ADET, kullanım alanları itibarıyla kedilerinizin ara öğünleri için bir ödül olarak nitelendirilmektedir. Bu ödül çubuğunun özellikleri aşağıda şu başlıklarla sunulabilir:

 • Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubuğu 5 GR 3 ADET, ortalama 4 kg olan bir kediye günde 1 adet verilecek şekilde kullanılabilir. Günlük bireysel kullanım, kedi ırkına, kilosuna ya da yaşına göre de değişmektedir. Ama, günlük kullanımda en fazla 2 stick çubuğun geçirilmemesi önerilmektedir.

 • Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubuğu 5 GR 3 ADET, sindirilmesi oldukça kolay bir üründür. Kedilerinizin mide öz sıvılarını koruyucu etki taşımaktadır.

 • Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubuğu 5 GR 3 ADET, aromatik içeriği sayesinde kedilerinizin damak zevklerine hitap ederken, onların çene kas sistemini, ağız yapısını, diş ve dişetini de koruyucudur.

 • Reflex Biftekli Kedi Ödül Çubuğu 5 GR 3 ADET, protein açısından geliştirilmiş içeriğe sahiptir. Kedilerinizin kas gelişim sistemlerini korurken, enerjilerini de stabil bir şekilde, kontrollü olarak dengelemelerine yardımcı olmaktadır.

Ürün Özellikleri

İçerik Analizi

Ham protein % 33,5

Yağ içeriği % 20

Ham kül % 10

Ham lif % 2

Nem içeriği % 28

Mineraller

Özellikler

Et ve hayvansal türevler

Sindirim sistemi için genel destek

Ağız ve diş sağlığı için kullanışlı

Biftek katkılı

Türkiye menşeili

Tablet

Stick şeklinde

 

mama yolda

Yararı
Sindirim Sistemi Genel Destek Ağız ve Diş Sağlığı
Menşei
Türkiye
Lezzet
Biftek
Formu
Tablet
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı