Reflex Biftekli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 KG
Reflex Biftekli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 KG

Reflex Biftekli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 KG (10537)

4,67
Marka : Reflex
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺217,57(KDV Dahil)
SKT : 14.04.2023
Reflex Biftekli Yavru Köpek Maması 15 KG

Reflex biftekli yavru köpek maması köpeğinizin beslenme ve gelişimi açısından en ideal şekilde formüle edilmiştir. 

Köpeğinizin kan oluşumunda, tüy yapısında, deri ve kas gelişiminde önemli rol oynayan proteinler ve aminoasitler Reflex mamasının içeriğinde düzeyli bir şekilde bulunmaktadır ve köpeğinizin sağlığına yardımcı olmaktadır. 

Reflex Yavru Köpek Maması formülizasyonun içerisinde eklem güçlendiriciler de bulunur ve köpeğinizin eklemlerinin daha sağlıklı ve güçlü olması için köpeğinize destekte bulunur.

Köpeğinizin sağlıklı bir yaşam geçirmesi ve kalp sağlığı açısından sağlıklı olması için en iyi vitamin ve mineral katkılarına sahiptir. 

Sağlıklı deri ve tüy yapısı sağlamak için Çinko ve Biotin kullanılmıştır. 

Kolay sindirilebilir özelliğinden dolayı yavru dostlarınızın herhangi bir sorun yaşamasına sebep olmayacaktır. Mamanın tane büyüklüğü de tam olarak yavru dostunuzun diş sağlığını en iyie etkileycek şekilde tasarlanmıştır. 
Bütün bu özelliklerinin yanında Reflex yavru köpek maması karşı konulmaz bir lezzete sahip olup köpeklerinizin kesinlikle hayır diyemeyeceği şekilde formülize edilmiştir. Kaliteli ve standartlara uygun bir şekilde tasarlanan paketi ile siz hayvanseverlerin satışına sunulmuştur. 

Reflex yavru köpek maması bütün bu özelliklerinin yanısıra hamileleik ve emzirme dönemindeki köpeklerin artan kilo kaybından doğan bitkinlik ve halsizlik hallerini de giderebilecek şekilde formülize edilmiştir. Ayrıca süt miktarının da artmasına yol açar ve bu doğrultuda etkin bir rol oynar.

İçerik : İşlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır, buğday kepeği, hayvansal yağ, mısır gluteni, pirinç, kurutulmuş şeker pancarı, keten tohumu, ciğer aroması, tuz, kuru bira mayası.
 
Mineraller: Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür
 
Protein : %28
Yağ : %16
 
Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYAC
KG 15 KG
İçerik Biftekli
Tane Boyutu Büyük Taneli

 

 

mama yolda

Formu
Kuru Mama
Kedi /Köpek Seçimi
Köpek mamaları
Lezzet
Biftek
Menşei
Türkiye
Şekli
Taneli
Yaş Seçimi
Yavru
İçerik
Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı