Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE)
Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE)

Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE) (7753)

5,00
Marka : Quik
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺66,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,77(KDV Dahil)
₺6,32 'den başlayan taksitlerle

 

Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE)

Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE), kedi tuvalet kaplarının içine yerleştirilen ve güvenle kullanılan özel bir kedi kumudur. Bu kumu 7-8 cm kalınlığında yerleştirdiğinizde ve kedileriniz dışkıladıklarında, hemen topaklaşma özelliğini harekete geçirir. Daha sonra, haftalık kullanımlarda, onun dolduğu torbayı kenarlarından tutup, kolaylıkla çöpe atabilirsiniz. 3+1 şeklinde promosyonlu olan 4’lü paketlerde ve ekonomik boylarda satılan bu ürünler, kedinizin sağlığını da güvenle korumaya yöneliktir. Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu, günümüzün hız teknolojileri içinde, hayvan severlere vakit kazandıracak pratikliği de taşımaktadır. Hemen yerleştirilir, hemen kullanılır ve hemen atılır. Bu kedi kumu, her yere taşınabilir özelliğiyle, yanınızdan ayırmayacağınız ve sürekli kullanabileceğiniz pratik bir üründür. Kedinizi götürebildiğiniz her yere, tuvalet kabıyla beraber Quik ince kedi kumunu da birlikte götürebilmeniz mümkündür. Quik İnce Taneli Kedi Kumu, üstün teknolojik özellikleriyle ve çift katmanlı karbon etkisiyle, dışkıyı içine hapseder.

Kullanım Alanı

Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE), kedilerinizin pisliklerinin atılması  için kullanılan antibakteriyel bir üründür. Bu kum torbası aşağıdaki özelliklere sahiptir ve kullanım alanı açısından da geniş bir perspektif içerir:  

 • Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE), yıpranmayan yapısıyla birinci sınıf malzemeden yapılmıştır. Kediniz dışkıladığında, etken içeriğini açığa çıkararak, antibakteriyel anlamda da onun bağışıklık sistemini güçlü kılar.

 • Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE), koku yapmayı önleyici, parfüm yoğunluklu bir etki taşımaktadır.

 • Quik İnce Taneli Parfümlü Topaklaşan Kedi Kumu 5 Lt (4 AL 3 ÖDE), tozlanma yapmaz, sert değildir ve kedinizi tedirgin etmez. Kedinizin patilerini, tırnaklarını, anüs bölgesini koruyucu ve hassas bir etkiye sahiptir. O yüzden, güvenle kullanılabilir.

Ürün Özellikleri

3+1/ 4’lü ekonomik paket

5 lt

Parfümlü

Topaklaşma

Tozlanma yapmaz

24 Ay garantili

İnce taneli

Yüksek emiş gücü

 

mamayolda.com

Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı