ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG

ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG (10570)

5,00
Marka : ProPlan
SKT : 31.04.2023

ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG

ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG, minik köpeklerinizin balık etinin yoğunluğuyla tanışacakları ekstra destekli özel bir üründür. Küçük köpeklerinizin ihtiyacı olan besin değerleriyle çevrelenmiş ProPlan mama, somon etkisini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu ürün, içeriğindeki etken balık aroması sayesinde, Omega 3 ve Omega 6 katkısıyla dikkat çekmektedir. Omega katkıları, gelişimlerini sürdüren yavru köpekleriniz için de artı değer içermektedir. ProPlan, ev hayvanlarınızın bağışıklık sistemini korumaya yönelik etkiler de sağlamaktadır. Bu mama, yavru kedilerinizin hassas tırnaklarını, süt dişlerini ve naif tüylerini korumak adına, oldukça sağlam testlerden geçirilerek, veterinerlerin gözetiminde piyasaya sürülmüştür. ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması, her ırkın yavrularına mensup köpekler için özellikle önerilebilmektedir. Bu mama, en hassas köpekler de düşünülerek, her ortama ve her koşula uygun içerik zenginliğiyle ve üstün teknolojiyle üretilmiştir. Köpeklerinizin yavruluktan yetişkinliğe adım atmaları bağlamında, ProPlan büyük bir destek sağlayacaktır.

Kullanım Alanı

ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG kullanım alanı bakımından aşağıdaki özellikleri taşımaktadır:

 • ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG, minik köpeklerinizin enerjilerini dengeli kılmak ve düzenlemek adına, oldukça saf bir besin olup, bağışıklık sistemini de güçlü kılmaktadır.

 • ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG, henüz yetişkinliğe geçmemiş küçük köpeklerinizin uyku düzenlerinin gelişimini sağlar. Onların enerjilerini kontrol edebilmelerinin yolunu açar.

 • ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG, gelişim halindeki köpeklerinizin mide özsularını korumaya yönelik çift etkili bir kuvvet sağlar.

 • ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG, minik köpeklerinizin hassas midelerini de düşünmektedir. Onların gaz sancısı çekmesini, gaz sıkışması yaşamasını ya da ishal olmasını da engeller.

 • ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG, hayvan dostlarınızın hareket kabiliyetlerinin gelişmesine, vücutlarının esneklik kazanmasına, eklem sıvılarının kontrollü akışına ve kalp ritimlerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Böylelikle, yavruluktan adult olmaya giden yolda, ProPlan köpeklerinizin her aşamasında yanınızda olacaktır.

 • ProPlan Somonlu Yavru Köpek Maması 3 KG, antibakteriyel hususları sayesinde, her koşulda, en hijyenik şekilde tüketilebilir.

Ürün Özellikleri

3 KG

Somonlu

Balık aromalı

Köpek maması

Yavru köpekler

Kuru mama

Orta taneli

Ürün İçerikleri:

Somon Eti (% 20)

Susuz somon protein (% 15)

Mısır

Mısır glüteni, pirinç (% 11)

Mısır unu, hayvansal yağ

Şeker pancarı küspesi

Kalsiyum fosfat

Potasyum klorür

Sodyum klorür

Mineraller

İçerik Analizi:

Tokoferol

A Vitamini:  15000 IU / kg

 D3 vitamini: 750 IU / kg

E Vitamini: 500 mg / kg

C Vitamini: 100 mg / kg

Protein % 29,0

Yağ %  18.0

Kül %  7.5

Lif %  3.0

Kalsiyum % 1.1

Fosfor % 1,3 

Omega 3 Yağ Asitleri % 0.5

mamayolda

Formu
Kuru Mama
Kedi /Köpek Seçimi
Köpek mamaları
Lezzet
Somon
Menşei
Amerika Birleşik Devletleri
Özellik
Yüksek Enerjili
Şekli
Taneli
Yaş Seçimi
Yavru
İçerik
Tahıllı
Paket Boyutu
1-3 Kg
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı