ProPlan Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG
ProPlan Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG
ProPlan Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG

ProPlan Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG (8308)

4,67
Marka : ProPlan
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺528,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺441,32(KDV Dahil)
SKT : 01.07.2023

ProPlan Somon ve Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG

ProPlan Somon ve Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG, bilhassa özel operasyon geçirmiş kedilerinizin hassas metabolizmları düşünülerek özel bağlamda üretilmiştir. İçeriğindeki yoğun ton balığı ve somon balığı sayesinde, Omega 3 ve Omega 6 yönünden zengin bir ürün şeklinde tasarlanmıştır. Omega içeriklerinin, kısırlaştırılmış kediler için yüksek kuvvette bir etkisi bulunmaktadır. ProPlan kedi maması, kısırlıkla beraber hormonal dengeleri dönüşen ev hayvanlarınızın, asabileşmelerini de önlemek için özel içeriklerle, öğütücü ve doyurucu biçimde dizayn edilmiştir. Bu mama düzenli olarak tüketildiğinde, hayvanlarınızın eski hallerine en kısa sürede dönebilmeleri de mümkündür. Bu mama, kedilerinizde parazit oluşumunu, kötü mikro bakteriyel oluşumların ilerlemesini de önlemektedir. O anlamda, ProPlan Somon ve Ton Balıklı kedi maması, kedilerinizin ihtiyaç duydukları enerjiye de sahip olmanın kapılarını aralayacaktır. Evdeki sadık ve sevimli dostlarınızın sizinle daha sıcak ilişkiler kurduklarını, daha neşeli ve daha hareketli olduklarını görmeniz mümkündür.

Kullanım Alanı

ProPlan Somon ve Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG kullanım alanı için, kısırlaştırılmış kediler kapsamında şu nitelikleri taşımaktadır:

 • ProPlan Somon ve Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG, kısırlaştırma ameliyatına maruz kalmış kedilerinizin yaralarının ve ameliyat izlerinin bir an önce kapanması adına, destek sağlayıcı antibakteriyel bir içeriği barındırmaktadır.

 • ProPlan Somon ve Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG, muhteviyatındaki demir, çinko, kalsiyum oranları bağlamında kedilerinizin dişlerini ve diş etlerini de korur. Bununla birlikte, tartar, diş iltihabı, diş taşı, dişte sararma gibi rahatsızlıkların da önünü keser.

 • ProPlan Somon ve Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG, içeriğindeki balık yoğunluğu sayesinde, kedilerinizin kemik gelişiminin de ileri düzeye gitmesini sağlar. Kedileriniz eskisinden daha fazla enerjik olabilme imkanına kavuşurlar.

 • ProPlan Somon ve Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG, kedilerinizi psikolojileri açısından da koruma içeriği barındırırlar. Kısırlaşan kedilerinizin durgunlaşmamaları ve hormonal değerlerini yitirmemeleri adına, ProPlan mama tercih edilesi bir ürün olacaktır.

Ürün Özellikleri

10 KG

Balık aromalı

Yetişkin

Taneli

Sterilised (Kısırlaşmış)

Amerika Birleşik Devletleri

Somon balıklı

Ton balıklı

Kedi maması

Kuru mama

Tahıllı

Ürün İçeriği:

Somon % 20

Mısır

Gluten unu

Pirinç

Yumurta

Mineraller

Hayvansal yağ

Kurutulmuş kümes hayvanları proteini

Maya

Mısır

Ton balığı proteini

Buğday lifi

Bezelye protein konsantresi

Buğday gluten unu kurutulmuş

Susuz

mamayolda.com

 

Formu
Kuru Mama
Kedi /Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Lezzet
Somon
Menşei
Amerika Birleşik Devletleri
Özellik
Sterilised (Kısırlaşmış)
Şekli
Taneli
Yaş Seçimi
Yetişkin
İçerik
Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı