Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG
Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG

Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG (10617)

5,00
Marka : ProPlan
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺489,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺341,14(KDV Dahil)

Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG

Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG, köpeklerinizin gelişim çizgilerini güçlü kılmak adına üretilmiş özel bir üründür. Büyük ırk mensubu köpeklerin enerji ihtiyaçları diğer ırklara göre daha fazla olabilmektedir. Bu yönde, Proplan büyük ırk için özel olarak üretilen köpek maması, içeriğindeki enerji verici etkiler sayesinde, köpeklerinizin daha sağlıklı olmaları adına katkı sağlamaktadır. Bu mama, evdeki dostlarınızın midelerindeki özsuları da koruyacağı ve doygunluk hissi vereceği gibi, obezite sorunları karşısında da hayli etkili bir besin maddesidir. Büyük ırk mensubu köpekler kimi zaman çok yeme sorunlarından muzdarip olduklarından ötürü, fazla mama yeme isteği içinde de olabilmektedirler. Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG, ekonomik büyük boyu sayesinde köpeklerinizde doygunluk yaptığı gibi, lif yoğunluğu sayesinde, onların derilerini, kemiklerini ve midelerini de korumaya yönelik ekstra katkılı bir ürün şeklinde de bilinmektedir.

Kullanım Alanı

Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG kullanım özellikleri bakımından aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG, köpeklerinizin beden hareketlerini daha da esnek kılmak için, son model teknolojilerle üretilmiştir.

 • Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG, çeşitli klinik testlerden geçirilerek, veteriner kontrolünde büyük ırk köpekler için özenle dizayn edilmiştir. Köpeklerinizin günlük enerji ihtiyaçlarını karşılamaları adına tüm bilimsel değerler gözetilerek üretilmiştir.

 • Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG, köpeklerinizin tüylerini mevsimsel dökülmelere, hava değişimlerine ve psikolojik etkilere karşı korumakla birlikte, daha sağlam ve daha parlak hale getirir.

 • Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG, köpeklerinizi mesane yollarında oluşan iltihaplara ve rahatsızlıklara karşı korur. Kabız, ishal gibi kötü etkili rahatsızlıkların da önüne geçtiği bilinmektedir.

 • Proplan Büyük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 14 KG, köpeklerinizin kalp ve damar sağlıklarını koruduğu gibi, bağışıklık sistemleri de daha güçlü kılar. Proplan, evinizdeki bu atik dostlarınızın sindirim ve boşaltım sistemlerini de düzenleme işlevini taşımaktadır. Bu yönde, böbrekleri de korumaktadır. Proplan’ın oldukça güvenli bir besin olduğu belirtilebilir.

Ürün Özellikleri

14 KG

Kuzu eti aromalı

Tane Boyutu

Büyük Taneli

Büyük ırk köpekler

Köpek maması

İçerik Analizi :  

Kuzu Eti % 19

Kurutulmuş Tavuk Proteini

Hayvansal Yağ

Kurutulmuş Yumurta

Balık Yağı

Protein % 27

Yağ  % 12,5

Lif  % 2

Kül % 7,5

Nem %  8

Mamayolda.com

Menşei
Amerika Birleşik Devletleri
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı