Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 Lt
Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 Lt

Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 Lt (KK100)

5,00
Marka : Pro Line
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺45,00(KDV Dahil)
₺5,10 'den başlayan taksitlerle

Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 lt

Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 lt, doğal parfüm etkisiyle birlikte, % 100 etkilidir. Özellikle, yavru kedileriniz, hamile kedileriniz için de gönül rahatlığıyla kullanılacak sakinleştirici içeriğe sahiptir. Bu kum, antibakteriyel ve mikrop öldürücü maddeler sayesinde, kedilerinizin de güvenle dışkılamalarına fırsat verir. Kedileriniz her seferinde, baby powder etkisiyle, tozlaşmayan ve yumuşacık olan içerikler içinde, boşaltım sistemlerini de koruma altına alacaklardır. Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 lt, en hassas kedi ırkları için bile, düzenli kullanıldığında etkin bir üstünlük sağlar, onları zararlı mikroorganizmalara karşı korur. Proline Doğal Topaklanan Kum, içeriğindeki güçlü parçalayıcı molekülleri sayesinde, ne denli çok dışkılarsa dışkılasın, kedinizin kendisini evinde oldukça rahat hissetmesini sağlar. İdrarın içindeki amonyağı hapseder, onu kurutur ve ayrıca kokunun çevreye yayılmasını önler. Bu ürün, evde kullandığınız,  sağlam bir plastiğin içine yayılarak kullanılabilir.

Kullanım Alanı

Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 lt, bilhassa hassas kedilerinizin rahatlıkla tuvalete çıkma alışkanlıkları edinmeleri adına önerilen bir üründür. Bu ürünün aşağıdaki özellikleri, onun kullanım alanının da ne denli gelişmiş ve geniş olduğunu göstermektedir:

 • Hipoalerjeniktir. Hassas ciltler için de tavsiye edilir.

 • İçeriğindeki ince granüller sayesinde, son dönem teknolojilerle meydana getirilmiştir.

 • Hastalığa karşı bünyeleri zayıf olan kedileri bile kuvvetle korumaya muktedirdir.

 • Bu kum yapışmaz ya da sürtünmeyle kedilerinizin ciltlerini tahriş etmez.

 • Bebek pudrası içeren pamuksu kokusu sayesinde, kedilerinizin narin burunlarını korur. Bununla birlikte, evdeki hayvan severler için de önerilmektedir.

Proline Doğal Topaklanan Baby Powder Kokulu Kedi Kumu 10 lt, kedilerinize güvenli bir alan yaratmanız adına da kullanılabilir. Dışkılama tedirginliği içinde olan ev hayvanlarınızı alıştırmanız adına, ilgi çekici kokusuyla birlikte de ayrıca tercih sebebidir. Yumuşacık dokusu, kedilerinizin patilerini de güçlendirmek bağlamında, özel katkı maddeleriyle zenginleştirilmiştir.

Ürün Özellikleri

Bebek pudralı

Türkiye menşeili

İnce tanecikli

Yumuşak ve hassas dokulu

10 lt

 

mamayolda.com

Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Etiketler
kedi, kedi kumu,
Çerez Kullanımı