ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT
ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT

ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT (40305556)

5,00
Marka : Pro Line
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺39,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23,75(KDV Dahil)
₺2,69 'den başlayan taksitlerle

 

ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT

ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, doğal parfüm etkisiyle birlikte, % 100 etkilidir. Özellikle, yavru kedileriniz, hamile kedileriniz için de gönül rahatlığıyla kullanılacak sakinleştirici içeriğe sahiptir. Bu kum, antibakteriyel ve mikrop öldürücü maddeler sayesinde, kedilerinizin de güvenle dışkılamalarına fırsat verir. Kedileriniz her seferinde, baby powder etkisiyle, tozlaşmayan ve yumuşacık olan içerikler içinde, boşaltım sistemlerini de koruma altına alacaklardır. ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, en hassas kedi ırkları için bile, düzenli kullanıldığında etkin bir üstünlük sağlar, onları zararlı mikroorganizmalara karşı korur. Proline Bentonit Kum, içeriğindeki güçlü parçalayıcı molekülleri sayesinde, ne denli çok dışkılarsa dışkılasın, kedinizin kendisini evinde oldukça rahat hissetmesini sağlar. İdrarın içindeki amonyağı hapseder, onu kurutur ve ayrıca kokunun çevreye yayılmasını önler. Bu ürün, evde kullandığınız, sağlam bir plastiğin içine yayılarak kullanılabilir.

Kullanım Alanı

ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, bilhassa hassas kedilerinizin rahatlıkla tuvalete çıkma alışkanlıkları edinmeleri adına önerilen bir üründür. Bu ürünün aşağıdaki özellikleri, onun kullanım alanının da ne denli gelişmiş ve geniş olduğunu göstermektedir:

 • ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, hipoalerjeniktir.

 • ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, içeriğindeki ince granüller sayesinde, son dönem teknolojilerle meydana getirilmiştir.

 • ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, hastalığa karşı bünyeleri zayıf olan kedileri bile kuvvetle korumaya muktedirdir.

 • ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, yapışmaz ya da sürtünmeyle kedilerinizin ciltlerini tahriş etmez.

 • ProLine Bentotit Topaklaşan Baby Powder Kokulu Parfümlü Kedi Kumu 5 LT, bebek pudrası içeren pamuksu kokusu sayesinde, kedilerinizin narin burunlarını korur. Bununla birlikte, evdeki hayvan severler için de önerilmektedir.

Ürün Özellikleri

Bebek pudralı

Türkiye menşeili

İnce tanecikli

Yumuşak ve hassas dokulu

 

mama yolda

Tane Şekli
İnce Taneli
Menşei
İtalya
Koku Özelliği
Bebek Pudrası
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı