Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT (8 AL 7 ÖDE)
Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE )

Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT (8 AL 7 ÖDE) (7783)

5,00
Marka : Pro Line
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺173,13(KDV Dahil)
₺19,62 'den başlayan taksitlerle

 

Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE )

Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE ), ekonomik paketiyle birlikte, 8 alınıp 1 promosyon hediyesiyle 7 paket fiyatına ödenmektedir. Bu kum,% 100 doğal olup, kristal etkilidir. Antibakteriyel ve mikrop öldürücü maddeler sayesinde, kedilerinizin de güvenle dışkılamalarına fırsat verir. Kedileriniz her seferinde, tozlaşmayan içeriklerle, boşaltım sistemlerini de koruma altına alacaklardır. ProLine Topaklaşan Kristal Kedi Kumu, en hassas kedi ırkları için bile, düzenli kullanıldığında etkin bir üstünlük sağlar, onları zararlı mikroorganizmalara karşı korur. Proline Kum, içeriğindeki güçlü parçalayıcı molekülleri sayesinde, kediniz maksimum dışkılama özelliğine sahip olsa bile, amonyağı tutucu karbon emici etkisi sayesinde, sıvıyı içine hapseder. Böylelikle, koku yayılımının da baştan önüne geçmiş olur.

Kullanım Alanı

Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE ), geliştirilmiş klinik metotlar sayesinde, sıvıyı büzer ve topak hale getirir. Bu mekanizma, kedinizin de rahatlıkla tuvalete çıkmasının önünü açar. Kediniz her seferinde, tuvalet kabına işediğinde, bu topaklar toplanacağı için, o da güvende hissedecektir. Sakinleşecek ve gerilmeyecektir. Bu kumun aşağıdaki özellikleri, onun kullanım alanının da ne denli geniş olduğunu göstermektedir:

 • Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE ), hipoalerjeniktir. Her türlü kedi için güvenlidir.

 • Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE ), içeriğindeki ince granüller sayesinde, son dönem teknolojilerle meydana getirilmiştir.

 • Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE ), 10 yaş üstü yaşlı kedileri ya da hastalığa karşı bünyeleri zayıf olan kedileri bile kuvvetle korumaya yetkin şekilde biçimlendirilmiştir. 

 • Pro Line Kristal Kedi Kumu 3.8 LT ( 8 AL 7 ÖDE ), yapışmaz ya da sürtünmeyle kedilerinizin ciltlerini tahriş etmez.

Ürün Özellikleri

Kristal taneli

Topaklaşma özelliği

Kokusuz

Batonit içerikli

İtalya menşeili

İnce tanecikli

Yumuşak ve hassas dokulu

3.8 lt

7+1/ 8’li paket

Menşei
İtalya
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı