Plastik Ödüllü Köpek Oyuncağı 11cm Mavi
Plastik Ödüllü Köpek Oyuncağı 11cm Mavi

Plastik Ödüllü Köpek Oyuncağı 11cm Mavi (KÖO100)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,90(KDV Dahil)
₺2,82 'den başlayan taksitlerle

 

 

Köpek oyuncakları arasında dikkat çeken plastik ödüllü köpek oyuncağı, mamayolda.com tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Patili dostunuz bu oyuncakla eğlenirken aynı zamanda beslenme ihtiyacını giderecektir. Ancak beslenme aşamasında oyun oynarken mamanın düşeceği şekilde oyuncağı ayarlamanız gerekiyor.

 

Plastik Ödüllü Kauçuk Köpek Oyuncağı Ürün Özellikleri

 

Farklı renklerde sipariş edebileceğiniz plastik ödüllü köpek oyuncağı toksik maddeler içermiyor. Tamamen %100 kauçuktan yapıldığı için patili dostunuzun sağlığını olumsuz yönde etkilemez. Üstelik kolay kolay yıpranmadığı için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sağlam ve hasar görmeyen yapısıyla dikkat çeken plastik ödüllü köpek oyuncağı, köpeğinizin bilişsel zekasını da güçlendirecektir. Evde tek başına kaldığında eğlenceli bir şekilde vakit geçireceği plastik ödüllü köpek oyuncağını en uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Bu oyuncak aynı zamanda doğal kauçuktan üretildiği için diş temizleyici özelliği bulunuyor. Köpeğiniz oyuncağı ısırırken dişlerini temizlemekle beraber kaşıntı sorunlarını da ortadan kaldıracaktır. Yani plastik ödüllü köpek oyuncağı hem diş temizleyici hem de kaşınma ihtiyacını giderici bir oyuncak olarak bilinir.

Köpeğinizi ödüllendirmek istediğinizde onun oyuncaklarla temas halinde olmasını sağlayabilirsiniz. Plastik ödüllü köpek oyuncağıyla vakit geçiren patili dotunuz, oyun oynarken mamayı düşürerek tüketebilir. Bu sayede oyuncağın nasıl hareket etmesi gerektiğini de öğrenirken zeka gelişimini devam edecektir. Gün içindeki enerjisini plastik ödüllü köpek oyuncağı sayesinde atacak olan sadık dostunuz, diş ve diş eti sağlığını da korumuş olacaktır.

Son derece sağlam olan plastik ödüllü köpek oyuncağı ayrıca dış faktörlerden kaynaklı hasar görmemektedir. Bu sayede köpeğinizin ağız ve dişlerine de zarar vermeyen plastik ödüllü köpek oyuncağını uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mamayolda.com köpeğinizin her anlamda desteklenmesini sağlarken sağlıklı ve yararlı oyuncaklar ile gelişim sürecinde de olumlu rol oynamaya devam eder.

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı