Plastik Ödüllü Köpek Oyuncağı 11cm Kırmızı
Plastik Ödüllü Köpek Oyuncağı 11cm Kırmızı

Plastik Ödüllü Köpek Oyuncağı 11cm Kırmızı (KÖO101)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,90(KDV Dahil)
₺2,82 'den başlayan taksitlerle

Kauçuk malzemeden üretilen plastik ödüllü köpek oyuncağı, özel olarak sunulmaktadır. Patili dostunuzun eğlenirken aynı zamanda ödüllü mamaya ulaşmak için yeni hareketler geliştireceği bu oyuncak, beslenme sürecinde mamanın düşeceği şekilde tasarlanmıştır.

Plastik Ödüllü Köpek Oyuncağı (Kırmızı) Ürün Özellikleri

 

Plastik ödüllü kırmızı köpek oyuncağı patili dostunuzun sağlıklı bir şekilde beslenmesi için hazırlanmıştır. Hijyenik olarak sunulan bu oyuncak köpeklerin zekasını da güçlendirmektedir. Özellikle de evde tek başına kaldığı zaman hem oyun hem de beslenme ihtiyacınız karşılayan bu oyuncağın en önemli özelliği, dişleri temizlemesidir. Kauçuk maddeden üretildiği için köpeğiniz dişlerini temizlerken ayrıca kaşınma ihtiyacını da giderecektir. Mamayolda.com olarak her zaman kaliteli köpek oyuncaklarını sizlerle paylaşıyor ve köpeğinizin ihtiyacı olan diğer oyuncak türlerini de bu kategoride sunuyoruz.

Plastik ödüllü kırmızı köpek oyuncağı, zeka gelişimini destekler. Çünkü köpeğiniz mamayı düşürmek için oyuncağı dişleriyle çevirecek ve bu durumda hareket kabiliyetini artıracaktır. Ödüllü oyuncaklar aslında köpeklerin gelişiminde önemli rol oynar. Kaliteli bir şekilde üretildiği için ağız ve diş sağlığını destekleyen plastik ödüllü kırmızı köpek oyuncağının diş ve diş eti kaşınmalarını engellediği unutulmamalıdır.

Sağlam bir yapıda olan bu oyuncak köpeğinizin ağız ve dişlerine zarar vermez. Uzun yıllar kullanabileceğiniz plastik ödüllü kırmızı köpek oyuncağı patili dostlarınızın olmazsa olmazıdır. Gün içinde boş vakitlerini değerlendirirken bu oyuncakla zaman geçirmeye başlayacak olan patili dostunuz, ödül mamasını tüketmek için mamanın düşeceği bölgeyi bir süre sonra kendisi ayarlayacaktır. Haliyle gelişimlerini desteklerken aynı zamanda beslenme ihtiyacı da karşılanmış olacaktır.

Son derece sağlam olan bu oyuncağın kırılma ya da paslanma gibi faktörlerden korunduğu bilinmelidir. Kauçuktan üretilmesi, bilişsel zekayı desteklemesi ve dişleri temizlemesi sayesinde her açıdan köpeğiniz için faydalı oyuncaklar arasında yerini almıştır.

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı