Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm)
Pelüş Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm)

Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm) (1609003)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺49,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺33,24(KDV Dahil)
₺3,77 'den başlayan taksitlerle

Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm)

Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm), sevimli bir hayvan olup, kedilerinizin de dikkatini çeken yumuşak bir oyuncak şeklinde tasarlanmıştır. Beyaz ayıcıklı şeker görüntüsü, hayvanlarınıza oldukça ilginç gelecektir. Boynunda sarı bir madalyonu da bulunmaktadır. Bununla birlikte, evcil dostlarınızın pati duyarlıkları da fazlasıyla arttığı için, ayıcıklı oyuncağa dokundukça, pürüzsüz ve hassas yüzeyi de hissedeceklerdir. Bu durum onların daha da hoşlarına gidecektir. Pati masajı için de bire bir şekilde önerilmektedir. Mevcut oyuncak, gün içinde yorulduğunuzda siz hayvan severleri de telkin edici şık ve sevimli bir yapıya sahiptir. Oyuncağı sarıp sarmalamak istemeniz mümkündür. Kedilerinizle beraber siz de, çocukluğunuza dönebilirsiniz. Boz ayı şeklindeki oyuncağı oynatarak, kedinizle özel bir iletişim de kurabilirsiniz. Ayıcık şeklindeki bu pelüş oyuncağı, kedilerinizin kulübesinin yakınına bırakabilirsiniz. Bu oyuncak, kedilerinizin yastık gibi kullanacakları, kimi kez dişleyerek damaklarını kaşıyacakları ergonomik bir üründür. O anlamda, oldukça sağlam bir kumaştan üretilmiştir.

Kullanım Alanı

 • Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm), her yere kolayca taşınabilir, dayanıklıdır ve çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kolaylıkla kurur, eprimez, tüylenme yapmaz ve rengi solmaz.

 • Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm), kedilerinizin yaslanabilecekleri, kafalarını koyabilecekleri, yanında ya da üstünde kıvrılıp uyuyabilecekleri bir üründür. Kediler yumuşak içerikli oyuncaklardan genel olarak vazgeçemezler.

 • Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm), kedilerinizin meraklarını da tetikleyici bir oyuncak olup, onlar tarafından da tespit edilmek için köşede bekleyen farklı bir form olarak görülürler. Kimi kez yumuşak yüzeyleri sayesinde, bu oyuncağa alışmaları da mümkündür. Zaman zaman, onu size de bir ödül gibi getirerek, karşılıklı oynama isteği içine de girebilirler.

 • Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm), kedilerinizin psiko-motor becerilerini arttırırken, aynı zamanda reflekslerini de geliştirmektedir. Bu oyuncak kedileriniz için yastık biçiminde de görülebilecektir.

 • Pelüş Ayıcık Kedi Köpek Oyuncağı (15 cm), kedilerinizin oyun sürelerini de en kaliteli ve yoğun şekilde geçirmeleri adına tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri

Pelüş

Kedi oyuncağı

Ayı şekilli

Yıkanabilir

15 cm

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı