Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi
Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi

Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi (KPP100)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺59,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺47,40(KDV Dahil)
₺5,37 'den başlayan taksitlerle

https://www.mamayolda.com/pati-seklinde-yumusak-kedi-kopek-paspasi-mavi

Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi

Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi, kedileriniz dışkıladıktan sonra, kullanılan bir yan üründür. Parliment mavisi tonuyla, evinizin dekorasyonuyla da uyumlanabilen kaliteli paspastır. Bu paspas, kedileriniz patilerini silebilsinler diye özel şekilde üretilmiştir. Tırtıklı dış yüzeyi, ev hayvanlarınızın patilerine masaj etkisi yaptığı için, onları aynı zamanda sakinleştirmektedir. Ev hayvanlarınız tuvaletlerini yaptıktan sonra, kumdan çıkarken, etrafı kirletmeye eğilimli olduklarından ötürü, onları sürekli denetlememek adına, bu paspası kullanabilirsiniz. Şekil itibarıyla, bir kedi patisini andırmaktadır. Evcil dostlarınızın tuvalet eğitimlerini ve alışkanlıklarını edinmeleri bağlamında en etkili ürünlerden biri de pati şeklindeki bu paspastır. Her türlü pisliği hemen emer ve yüzeyinin üstünde bırakır. Böylelikle, üstü dolduğunda onu kolayca temizlemenizin de imkanı vardır. Tırtıklı yapısıyla, kumu, tüyü ve tozu toplayan bu paspas daha sonra kolayca çırpılabilmektedir. Bununla birlikte masmavi parıldayan bu sevimli ürün, evinizin iç dekorasyonuna da farklı bir canlılık kazandıracaktır. Hele ki, kediniz için aldığınız kedi tuvaleti ve kedi kulübesi gibi ürünler de renkliyse, evde bu dostunuza ait ve sizin de gözünüzü okşayan özel bir tasarım alanı oluşacaktır.

Kullanım Alanı

 • Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi, her türlü kıl, tüy, kum ve toz gibi mikro pisliği anında yüzeyine hapsetme özelliğiyle üretilmiştir.

 • Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi, herhangi nem ya da koku özelliği yapmaz. Daima kuru kalır.

 • Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi, kolaylıkla çırpılabilir, ılık bir bezle silinebilir yahut çamaşır makinesine atılabilir. Haftada bir olarak da yıkanması uygun görülmektedir.

 • Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi, kedilerinizi sakin bir moda getirir, onların gergin enerjilerini giderici özelliğe sahiptir.

 • Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi, yere sabitlenir. Herhangi bir kayma durumu meydana gelmez.

 • Pati Şeklinde Yumuşak Kedi Köpek Paspası Mavi, tuvalet kabının önüne düzgün şekilde yerleştirilmelidir. Kediler bu paspasa kolaylıkla alıştırılabilir.

Ürün Özellikleri

Orta boy

38x57 cm

Mavi renk seçeneği

Şekilli

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı