₺132,66 KDV Dahil
₺218,00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Ücretsiz Kargo
₺148,91 KDV Dahil
₺175,45 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺239,07 KDV Dahil
₺282,70 KDV Dahil

Özel Irk Kedi Mamaları

Özel ırk kedi mamaları, sahiplenilen cinslere özel üretilen kedi mamalarıdır. İnsanlarda da olduğu gibi kedilerde de cinse göre farklı ihtiyaçlar duyulmaktadır. Bu farklılıklar vücuduna girmesi gereken besinlerin enerjisi, hareketi ve sindirim sistemi gibi ırka özel problemleri de ortadan kaldırmaktadır. Irka özel kedi mamaları gerekli tüm vitamin, protein, yağ gibi besinleri mama yolu ile aktarılmasını sağlamaktadır. Bu özel mamalar, kedilerin tüy parlaklığı, kas gelişimi, eklem ve organ gelişimi gibi birçok konuda ihtiyacı kadar destek olmaktadır.

Cinse özel kedi mamalarında yavru ve yetişkin olarak iki farklı kategori şeklinde üretilmektedir. Yavruluk zamanında kedinize özel üretilen bu mamayı kullandığınızda ve yetişkinlik döneminde de ırka özel yetişkin kedi mamasına geçiş yaptığınızda diğer mamalara ve kedilere göre oldukça sağlıklı bir yaşam sürdüğünü gözlemleyebileceksiniz.

Özel Kedilere Özel Mamalar

British shorthair, persian yani pers kedileri, siyam kedileri için royal canin tarafından üretilmiştir. Bu kedilerin hem yavru dönemleri için özel üretilmiş mamalarını alabileceğiniz gibi birde yetişkin döneminde de aynı cinse özel mamayı kullanabilirsiniz. Özellikle royal canin britsh shorthair kedi maması 2 ve 4 kg oldukça tercih edilmektedir.

Bunların dışında diğer cinslere özel üretilen mamalarda genellikle 2 ve 4 kg olarak seçenek şeklinde sunulmuştur. Küçük kilogramlarda satılmasının sebebi ise cins kediler diğer kediler göre daha az yemektedir ve mamanın tazeliğini korumak için kısa sürede bitmesi gerekmektedir. Kısa sürede bitmesi için de küçük kilogramlık paketlerde satış yapılmaktadır.

En çok tercih edilen ırka özel kedi mamasını royal canin üretmektedir. Bunun sebebi cinse özel mama üreten tek firma royal canindir. Keedinize özel yapılmış bu lezzetli mamalarının ve  Royal canin özel ırk kedi maması yorumlarına sitemiz üzerinden ulaşarak özel ırk kedi mamaları ve en ucuz fiyatlarına Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo ile gönderim yapan sitemiz, Mamayolda.com üzerinden satın alımı yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı