ND Tahılsız Bal Kabağı Tavuk ve Narlı Köpek Maması 2.5 KG

ND Tahılsız Bal Kabağı Tavuk ve Narlı Köpek Maması 2.5 KG (10680)

İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺246,67(KDV Dahil)
İndirimli : ₺157,66(KDV Dahil)
₺17,87 'den başlayan taksitlerle

Farmina ND Tahılsız Bal Kabağı Tavuk ve Narlı Köpek Maması 2.5 KG + Şampuan HEDİYE

Yeni Tahılsız Bal Kabağı Formülasyonu

Ailemizin üyesi sayılan dört patili dostlarımız için doğadan ilham alınarak bilimsel olarak geliştirilen mamalarımız etobur beslenmesine uygundur. Köpekler, doğaları gereği et yerler ve insanlar gibi yüksek karbonhidrat seviyelerine ihtiyaçları yoktur. Bu felsefeye göre Natural Delicious Pumpkin Formülasyonu geliştirildi. Tahılsız mama kategorisinde yer alan, yüksek bir hayvansal içerik yüzdesine %60'tan fazla ve sebze olarak muhteşem besinsel özelliklere sahip bal kabağına sahiptir.


ND balkabağı Formülasyonu, benzersiz teknolojik özelliklere sahip yeni bal kabaklı formülasyondur.

Vakumlayıcı sistem gibi benzersiz teknolojisi sayesinde üstün kalitedeki vitaminler, mamaya pişirildikten sonra eklendiğinden daha dayanıklı vitaminlerin elde edilmesini sağlar.

Atmosfer koruyucu paketleme: Yağların oksidasyonunu önlemek için oksijen yerine nitrojen gazının pakette kalmasını sağlar. İnsanın gıdasında da kullanılan bu teknoloji bütün besinsel özelliklerin ve mamanın yeni pişmiş gibi tazeliğinini korunmasnı sağlar.


Mamanın Bileşimi : Taze kemiksiz tavuk (% 24), kurutulmuş tavuk eti (% 22), bezelye nişasta (% 20), tavuk yağı, kurutulmuş kabak (% 5), kurutulmuş bütün yumurta, taze ringa, kurutulmuş ringa, balık yağı, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca, inulin, fructooligosaccharides, mannanooligosakaridler, nar tozu (% 0.5), kurutulmuş elma, ıspanak tozu, Psyllium (% 0.3), toz frenk üzümü, kurutulmuş tatlı portakal, toz yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (% 0.2), glukosamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

Analitik Bileşenler : Protein 30.00%; Katı ve sıvı yağlar 18.00%; Ham lif% 2,90; 7.00% kül; Kalsiyum 1.20%; Fosfor 0.90%; Omega-6 3.30%; Omega-3 0.90%; DHA% 0,50; EPA% 0.30; Glukozamin 1200mg / kg; Kondroitin 900mg / kg.

 

KG 2.5 KG
İçerik Tavuklu
Tane Boyutu Büyük Taneli, Orta Taneli
Benzer Ürünler