Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı
Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı (4500000)

0,00
Marka : Moderna
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺218,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺123,35(KDV Dahil)
₺13,98 'den başlayan taksitlerle

 

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, ev kedilerinizin en önemli gereksinimlerinden biri olan tuvalet için üretilmiş, sağlam bir üründür. Bu ürün, güneş sarısı rengiyle evinizin dekoruna uyum sağlar. Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, ev hayvanlarınızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan tuvalet eğitimini de vermek adına kullanılabilecek, sağlam bir materyaldir. Kapanabilir kapağı sayesinde kötü kokuların dışarı salınmasının da önüne geçer. Görüntüsü estetik olup, ortama freş bir hava katar. Bu tuvalet kabı, filtreli olduğundan ötürü, dışkıyı da kedi kumunun içinde topaklanarak tutmasına yardımcı olur. Böylece, tuvalet kabının içindekileri kürek yardımıyla alıp, kolayca çöpe atabilmeniz mümkündür. Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti, her türlü kedi ırkı düşünülerek, standart boyutlara göre tasarlanmıştır. İçi oldukça geniştir ve kedilere de manevra alanı yaratmaktadır.

Kullanım Alanı

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, kullanım alanları bakımından aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, kolayca açılıp kapanabilir kapağı sayesinde, kötü kokuları içine hapsetmektedir. Kapağın hızlı takılıp çıkarılma özelliği, tuvaletin hava almasına da imkan yaratmaktadır.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, kolayca takılıp çıkarılabilir, üst kapağı sayesinde, kedilerinizin de tuvaletlerini havadar bir şekilde, rahatça yapmalarını sağlar.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, derinlikli kum haznesi sayesinde, kedi kumlarının dökülmesinin önüne geçer. Geniş ve sağlam bir alt tabana sahiptir.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, zararlı mikroorganizmaların üremesinin önüne geçmek adına, kolayca temizlenebilen ve aynı zamanda dayanıklılığını da koruyan bir malzemeye sahiptir.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Sarı, genişleme, çatlama, kırılma yapmaz. Oldukça dayanıklıdır. Bir yerden diğerine kolayca taşınabilir.

Ürün Özellikleri

Üst kısmında 16x5 cm filtresi vardır.

Alt kısmı tuvalet şeklinde de kullanılabilir.

24x18 cm boyutunda flap kapı girişi vardır.

Sarı renk seçeneği bulunmaktadır.

24 Ay garantilidir.

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı