Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri
Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri (500321)

0,00
Marka : Moderna
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺218,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,84(KDV Dahil)
₺14,71 'den başlayan taksitlerle

 

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, 21. yüzyıl tasarım teknolojileri kapsamında üretilen, şık ve kaliteli bir üründür. Ev dostu kedilerinizin, sağlıklı şekilde tuvalete çıkabilmeleri için üretilen bu tuvalet, dayanıklı plastikten yapılmıştır. Flap kapı genişliği, yetişkin kedilerinizin girip çıkabileceği boyutta olup, esneyebilecek şekilde öne arkaya doğru hareketlidir. Bu tuvaletin temel iki parçası bulunmaktadır. Alt kısmı çıkarıldıktan sonra, ayrıca açık tuvalet şeklinde de kullanılabilir. Temizlemesi de oldukça kolaydır. Estetik görünümlü bu kedi tuvaleti, evcil dostlarınızın rahat şekilde tuvalete çıkabilmeleri için üstün konforla üretilmiştir. Tasarım açısından ergonomiktir ve çok kullanışlıdır.

Kullanım Alanı

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, kullanım alanı bakımından çok çeşitli işlevlere sahiptir. Bu işlevleri aşağıda şu şekilde verebiliriz:

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, modern görünümü sayesinde, evinizin şık dekorlarından biri olup, kedilerinizin de kullanmaları açısından işlevsel şekilde yapılmıştır. Kirlenmez, kolayca silinebilir.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, sağlam plastik yüzeyi sayesinde, çatlamaz, kırılmaz ve çizilmez özelliklere sahiptir.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, derin kum haznesi sayesinde, tuvalet kumunun tabana iyice yayılmasını sağlar. Bununla birlikte, kumların dışarı taşmaması adına da, kapağı dört yanını sarmaktadır.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, derinlikli yapısı sayesinde tuvalet kumu etrafa bulaştırmaz, taşırmaz ve dökmez.

 • Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, pratik kullanım, söküm ve yapım işlevine sahiptir. Hafif olduğu için her yere kolayca taşınabilir.

Moderna Smart Kapalı Kedi Tuvaleti 53 Cm Gri, kullanım açısından da oldukça elverişlidir. Evinizin uygun köşesine koyduğunuzda, kediniz içine kolayca girip çıkabilir. Koku yapmayan özelliğiyle bu kedi tuvaletinin üstünü çıkarıp, parçalarını ayrı ayrı temizlemeniz mümkündür. Bununla birlikte, bu kedi tuvaletinin yanına asla su kabı bırakılmamalıdır.

Ürün Özellikleri

Üst kısımda 16x5 filtre

24x18 cm flap kapı girişi

Alt kısmı çıkarılan tuvalet

53x39x41 cm

Gri-beyaz plastik modern

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı