Moderna Donut Kapalı Kedi Evi
Moderna Donut Kapalı Kedi Evi

 

Moderna Donut Kedi Evi

Moderna Donut Kedi Evi, dairesel oval şekliyle birlikte, kedilerinizin içinde dinlenecekleri, oldukça modern tasarıma sahip bir üründür. Yuvanın iç kısmında peluş bir minder de bulunmaktadır. Dış tasarımı tıpkı bir donut tatlısını andırmaktadır. Aynı zamanda, beyaz parlak yüzeyiyle de bulunduğu ortamda oldukça havalı görünmektedir. Bu yuvanın etrafı kapalı olduğundan ötürü, kediniz içinde güvenle uyuyacaktır. Oval şekilli, şık tasarımı korunaklı bir yuva olması anlamında da Moderna Donut, kedilerin konforu için de tercih edilmektedir. Moderna Donut Kedi Evi, üstün teknolojik malzemesi sayesinde, iç dizaynı da kedilerinizin rahat etmeleri adına tasarlanmıştır. Kolaylıkla her yere taşınabilecek bir ağırlığı vardır. Moderna Donut Kedi Evi, minimal beyaz mimari tasarımıyla birlikte üretilmiştir. 21. yüzyıl dizaynının da yansımasını teşkil etmektedir. Bununla birlikte, görüntüsü kadar rahatlığı da dikkat çekmektedir. Bu sebeple, birçok kedi sever tarafından da tercih edilmektedir. Bu kedi evi, yazlık mekanlarda, tatil beldelerinde, bahçede de kolayca kullanılabilecek hafifliğe ve ergonomikliğe sahiptir.

Kullanım Alanı

Moderna Donut Kedi Evi kullanım alanları itibarıyla, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Moderna Donut Kedi Evi, içindeki yumuşak minderi sayesinde, kediler için vazgeçilmesi zor bir yuvadır. Kediler bu yuvanın içine güvenle kıvrılıp uyumaktadır. Kedi evinin ekseni ve üstü kapalı olduğundan ötürü, kediniz sanki bir odada uyurcasına gevşeyecektir.

 • Moderna Donut Kedi Evi, kedilerinizin rahatça sığacağı bir tasarımla üretilmiş olup, aynı zamanda kapısız olan oval girişiyle de göz doldurmaktadır. Kedileriniz rahatça girip çıkabilecekleri Moderna Donut evlerin içi de sürekli temiz havayla dolabilecektir.

 • Moderna Donut Kedi Evi, üst kısmı kapalı, sağlam ve darbelere dayanıklı bir ürün şeklinde tasarlanmıştır. Yere sabitlenebilen sağlam özelliğinden ötürü, herhangi bir kayma, düşme ya da çatlama meydana gelmez. Bu kedi evi her yere kolaylıkla taşınabilir.

 • Moderna Donut Kedi Evi, kolay silinebilir özelliklere sahip olmakla birlikte, aynı zamanda kolayca da yıkanabilmektedir.

Ürün Özellikleri

Moderna Donut Kedi Evi özellikleri itibarıyla aşağıdaki gibidir:

Yükseklik: 27 cm

Çap: 50 cm

Üst bölümü kapalı

Beyaz

İçi minderli

 

mamayolda

Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı