Mavi Gri Renk Kedi Evi
Mavi Gri Renk Kedi Evi

Mavi Gri Renk Kedi Evi (KE104)

0,00
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺330,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺250,80(KDV Dahil)
₺28,42 'den başlayan taksitlerle

 

Mavi Gri Renk Kedi Evi

Mavi Gri Renk Kedi Evi, şık ve elegan görüntüsüyle, kedilerinizin hem dinlenebilecekleri hem tırnaklarını sürtebilecekleri çok yönlü, işlevsel bir üründür. Bu ürün, polar alt tabanı sayesinde kedilerinizi dinlendirecektir. Pastel mavisi ve soft gri alaşımı rengiyle birlikte, evinizi tamlayacak hoş bir dekor şeklinde de görülebilecek bu ev, kedileriniz için de hem dinlence hem oyun alanı olacaktır. Bu kedi evi, hayvanlarınızın oyun dürtülerini harekete geçirebileceği gibi, aynı zamanda onların avlanma içgüdülerinden ötürü geliştirdikleri vahşi reflekslerini de törpüleyecektir. Bu mavi gri ev, aynı zamanda kedinizin uyuyup, istirahat edebileceği bir alan da meydana getirmektedir. Bu renkli kedi evi birçok işlevi bir arada taşıdığı için de kedi seveler açısından özellikle tercih edilmektedir.

Kullanım Alanı

Mavi Gri Renk Kedi Evi, aşağıdaki özellikleriyle farklı kullanım alanları oluşturmaktadır:

• Mavi Gri Renk Kedi Evi, kedilerinizin doğadan getirdikleri yırtıcı evrimsel süreçlerini yatıştırmaları adına tasarlanmış ergonomik bir üründür.

• Mavi Gri Renk Kedi Evi, kedilerinizin tırnaklarının kırılmasını, kopmasını önleyeceği gibi, aynı zamanda aralarındaki ölü derilerin de temizlenmesine yardımcı olur.

• Mavi Gri Renk Kedi Evi, kedilerinizin sakinleşmeleri adına masaj etkisi yaratan bir alana sahiptir. Sevimli ev hayvanlarınızın patilerinin polara değmesi onları etkileyecektir. Keten ve kopmayan iplerle oynamaları, tırnaklarını ona sürtmeleri de rahatlatıcı etki yaratacaktır.

• Mavi Gri Renk Kedi Evi, kedilerinize dinlenmeleri için özel bir alan açılmasına yol açacaktır. Böylelikle, kediler eve ve size daha bağlı olacaklardır.

• Mavi Gri Renk Kedi Evi, kedilerinizin oyun dürtülerini tatmin etmeleri için de özel tasarlanmış olup, onların psikolojik olarak kendilerini yabancı hissetmelerine engel olacaktır.

• Mavi Gri Renk Kedi Evi, her yere kolayca taşınabileceği gibi, kedileriniz için de iyi bir kaçış alanı olacaktır. Ev hayvanlarınızın içgüdülerinden gelen etkilerle alan sabitledikleri de belirtilirse, bu evi sahiplenmeleri de mümkün olacaktır.

Ürün Özellikleri

Mavi Gri Renk Kedi Evi aşağıdaki özelliklere sahiptir:

37X37 cm yuva

50X60 cm alt taban

54 cm boyutunda 3 adet tırmalama duvarı

Anitbakteriyel yırtılmaz polar kaplama

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Etiketler
kedi, kedi evleri,
Çerez Kullanımı