Köpek Oyuncağı Düdüklü Plastik Kaplumbağa 13 Cm
Köpek Oyuncağı Düdüklü Plastik Kaplumbağa 13 Cm

Köpek Oyuncağı Düdüklü Plastik Kaplumbağa 13 Cm (201497)

0,00
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺39,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23,65(KDV Dahil)
₺2,68 'den başlayan taksitlerle

Köpeğiniz için dikkat çeken bir oyuncak arıyorsanız, düdüklü kaplumbağayı tercih edebilirsiniz. Her ısırışında çıkan düdük sesiyle eğlenecek olan patili dostunuz aynı zamanda güzel vakit geçirmeye başlayacaktır.

Düdüklü Plastik Kaplumbağa Oyuncağı Ürün Özellikleri

Düdüklü plastik kaplumbağa oyuncağı, köpeklerin diş gelişimini destekler. Diş ve diş eti kaşınmalarına iyi gelen bu oyuncak, plastikten üretildiği için köpeğinize zarar vermez. Yani onu istediği kadar ısırabilir ve çıkan sesle beraber güzel vakit geçirebilir. Mamayolda.com olarak birbirinden ilgi çekici köpek oyuncaklarını sizlere sunarken her zaman kaliteli ürünlerle desteklemeye devam ediyoruz.

Kemirme için uygun olan bu oyuncak sayesinde köpeğinizde diş taşı oluşumu engellenir. Ayrıca ısırdıkça sakinleşen köpeğiniz gün içinde daha enerjik olur. Çünkü kemirme oyuncaklarının en önemli özelliği, köpeklerdeki stresi alarak mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlamasıdır.

Gelişme döneminde olan patili dostlarınızın kemirme ihtiyacını karşılamak için mutlaka bu oyuncaklardan faydalanmanız gerekir. Çünkü bu dönemde ev içinde farklı eşyalara zarar verebilen sadık dostlarınız ayrıca masa ve sandalyeleri de kemirmeye başlayabilir. Ancak kemirme için özel olarak üretilen oyuncaklar sayesinde onların bu ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Diş eti problemlerinin önüne geçen düdüklü plastik kaplumbağa oyuncağı aynı zamanda ilgi çekici bir oyuncaktır. Çıkardığı ses ile beraber özellikle de yavru köpeklerin ilgisini çeken bu oyuncağın zararsız olduğunu unutmayın.

Zararsız olduğu kadar dayanıklı bir şekilde üretilen bu oyuncak bir nevi köpeğinizin dişlerine masaj yapacaktır. %100 salınımsız materyallerden yararlanılarak üretilen düdüklü plastik kaplumbağa oyuncağı onların eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken diş kaşınmalarının önüne geçer. Yavru köpek oyuncakları arasında yerini alan düdüklü plastik kaplumbağa oyuncağını dilerseniz gelişimine devam eden köpeğiniz için de satın alabilirsiniz. Mamayolda.com her zaman köpek oyuncakları konusunda onların sağlığını destekler.

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı