Köpek Diş Temizleyici Oyuncak
Köpek Diş Temizleyici Oyuncak

Köpek Diş Temizleyici Oyuncak (81234698A)

0,00
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺47,97(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25,77(KDV Dahil)
₺2,92 'den başlayan taksitlerle

Köpek Diş Temizleyici Oyuncak

 

 

Patili dostlarımızın diş temizlemesi için özel olarak hazırlanan bu oyuncak her zaman sağlıklı maddelerle üretilmektedir. Sadece diş temizlemek için değil, diş kaşıntısına da iyi gelen bu oyuncak sayesinde eğlenirken dişlerini temizleyen sevimli dostlarımız, gün içinde daha hareketli ve mutlu vakit geçirecektir.

 

Köpek Diş Temizleyici Oyuncak Avantajları

 

Köpek diş temizleyici oyuncak sayesinde şirin dostlarımızın diş kaşıma ihtiyacını giderebilirken aynı zamanda ağız ve diş sağlığını da koruyabilirsiniz. Ayrıca diş çıkarma döneminde olan köpekler için mutlaka tercih edilmesi gereken bu oyuncağın herhangi bir şekilde patili dostunuza zarar vermeyeceği bilinmelidir. Ağız ve diş sağlığını korurken rahatlıkla dişleyerek oynayabileceği bu oyuncağın kötü ağız kokusunu engellediği unutulmamalıdır.

Köpeklerin diş yapısına uygun olarak tasarlanan köpek diş temizleyici oyuncak farklı renklerle üretildiği için dikkat çekecektir. Haliyle köpeğiniz gün içinde daha eğlenceli vakit geçirmek adına bu oyuncağı yanından ayırmayacaktır. Sağlığa zararlı bir etkisi olmayan bu oyuncağın yüzeyi tırtıklıdır. Bu nedenle dişleri gün içinde temizlerken kaşıntı problemlerini de ortadan kaldıracaktır.

Köpeğinizin diş yapısına uygun olarak üretilen bu oyuncağın üretim sürecinde katkı maddeleri kullanılmamıştır. Bu sayede her zaman sağlıklı olduğu bilinir. Diş gelişimine katkıda bulunan, ağız ve diş sağlığını koruyan ve tırtıklı yüzeyi sayesinde mama tüketimi sonrasında dişleri temizleyen bu oyuncağın son derece işlevli olduğunu söylemekte yarar var. Özellikle de diş çıkarma döneminde olan köpekler için neredeyse zorunlu olan bu oyuncak sayesinde köpekleriniz gün içinde vaktini verimli kullanmaya başlar.

Mama tüketimi sonrası ağızda kalan artıkları kolayca temizleyen ve köpeklerin oynamasına imkan sağlayan bu oyuncağın son zamanlarda çokça tercih edildiği bilinmektedir. Çünkü patili dostlarımız her zaman sağlıklı, kaliteli ve işlevi olan oyuncaklarla zaman geçirerek hem temizlik ihtiyacını karşılamalı hem de eğlenerek vakit geçirmelidir.

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı