Kemik Şeklinde Köpek Oyuncağı
Kemik Şeklinde Köpek Oyuncağı

Kemik Şeklinde Köpek Oyuncağı (32154)

0,00
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺52,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31,34(KDV Dahil)
₺3,55 'den başlayan taksitlerle

Patili dostlarımız kemiklerle vakit geçirmekten çok hoşlanır. Mamayolda.com olarak kemik şeklindeki köpek oyuncağı sayesinde onların can sıkıntısını gidermenizi sağlıyoruz. Üstelik bu oyuncak patili dostlarınızın diş ve diş eti sağlığını korurken ağız yapısını da destekler. Elbette diş ve diş etindeki kaşıntılar için de mutlaka tercih edilmelidir.

Kemik Şeklinde Köpek Oyuncağı Ürün Özellikleri

Eğlenceli köpek oyuncakları arasında olan kemik oyuncaklarının, kaşıntılara çok iyi geldiği unutulmamalıdır. Günümüzde yararlı köpek oyuncakları denildiğinde akla ilk gelen kemik oyuncağının at-getir eğitiminde de kullanılabileceği unutulmamalıdır. Buna ek olarak köpeğinizin daha güzel bir şekilde vakit geçirmesini sağlayan kemik oyuncağı, dikkat çekici renklerle tasarlanmıştır.

Patili dostlarımız gün içinde can sıkıntısı yaşayabilir. Onlara vakit ayırırken aynı zamanda eğitimler düzenleyebilirsiniz. At-getir komutu köpeklerde çok önemlidir. Kemik oyuncağı yavruluk döneminden itibaren kullanabilir ve onları destekleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere komutları yerine getiren yavru köpekler yetişkinlik döneminde her komutu anında anlayabilir. İşte bu yüzden sadece komut vermek amacıyla değil, diş ve diş eti sağlığını korumak ve onların gelişimini desteklemek amacıyla bu tür oyuncaklardan yararlanmanız gerekir.

Köpeklerin gün içinde eğlenmesini sağlarken onları eğiten kemik oyuncağın her geçen gün rağbet gördüğü unutulmamalıdır. Çünkü bu ürün her zaman sağlıklı olduğu gibi patili dostunuzun ağız ve diş sağlığını korur. Diş ve diş etindeki kaşınmaları engellerken köpeğinizin daha sakin olmasını sağlar. Köpeğiniz için özel olarak üretilen bu oyuncağın farklı renk versiyonları da bulunuyor. Sipariş verirken dilediğiniz renkteki kemik oyuncağını tercih edebilirsiniz. Bu oyuncakla beraber yine sağlıklı ve köpeğinizin gelişimini destekleyen farklı oyuncakları da uygun fiyatlarla sipariş edebilisiniz. Mamayolda.com köpeğinizin yavruluktan yetişkinliğe kadar olan süreçte ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanları paylaşmaya devam eder. Aynı durum yetişkinlikten yaşlılık dönemine kadar olan süreç için de geçerlidir.

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı