Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi
Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi (KTÇ105)

0,00
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺77,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺51,48(KDV Dahil)
₺5,83 'den başlayan taksitlerle

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, üstten kapatılan kilit sistemiyle, iki parçaya bölünebilen işlevsel bir üründür. Bu taşıma çantası, klasik kutu görünümlü şekilde üretilmiştir. Bununla birlikte, dikdörtgen biçimli taşıma çantalarını seven hayvan sahipleri için tasarlanmış dayanıklı bir üründür. Her yanında geniş ızgaralar vardır ve üç boyutlu bir tasarıma sahiptir. Küçük ırk köpekleriniz, yavru köpekleriniz ya da kedileriniz içinde rahatça nefes alabilirler. Bu şık mavi çantada aynı zamanda, hayvanlarınız rahatça hareket de edebilmektedirler. Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, siyah dış yüzeyi ve gösterişli dış kapağı sayesinde, kolayca silinip, yıkanabilmektedir. Uzun süreli kullanımlar için idealdir. Hava almaya uygun ızgaraları sayesinde, hayvanlarınız etrafı ferahça izleyebilme imkânı da elde edeceklerdir. Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, açılıp kapanırken de, pratik şekilde ayarlanabilen bir esnekliğe sahiptir. Köpekleriniz bu çantaya zamanla alışma imkânı da elde edebilmektedirler. Kimi yerlerde, eğer köpeklerinizi bırakabileceğiniz bir alan yoksa, bu çanta yuva işlevi de görebilmektedir. Hayvanlarınız bu taşıma çantası içinde rahatça uyuyabilme olasılığı da kazanırlar.

Kullanım Alanı

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, genel pet ihtiyacına göre ve standart formda tasarlanmış olup, aşağıdaki kimi özellikleri taşımaktadır:

 • Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, hayli hafiftir ve kolayca taşınabilir. Tutacağı da elin kavrayacağı şekilde sağlam bir tasarımla üretilmiştir. Hayvanlarınızı bir yerden bir yere kolaylıkla götürebilmeniz mümkündür.

 • Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, temizlenebilir bir iç yüzeye sahiptir. İçine mama kabı, su kabı gibi standart kaplar da sığabilmektedir. Köpeğinizin ihtiyaçlarını içinde giderebileceği bir alan da yaratılmıştır.

 • Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, veterinere giderken, sürekli kullanabileceğiniz, işlevsel bir üründür.  Uzak mesafeler için de çeşitli toplu taşıma araçlarına alınabilmektedir. Denge bakımından da sağlam bir materyale sahiptir.

Ürün Özellikleri

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi ürün özellikleri bağlamında aşağıdaki başlıkları kapsamaktadır:

Boyutları

Boy: 50 cm

Yükseklik: 32 cm

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Mavi, eprimez, kırılmaz, çatlamaz ve yanmaz. Bu taşıma çantası, sağlam bir plastikten yapılmıştır.

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı