Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo
Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo (KTÇ102)

0,00
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺77,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺51,48(KDV Dahil)
₺5,83 'den başlayan taksitlerle

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, klasik kutu görünümlü taşıma çantalarını sevenler için tasarlanmış dayanıklı bir taşıma ürünüdür. Dikdörtgen şeklinde, üç boyutlu bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, her yanındaki delikleri ve ızgaraları sayesinde, küçük ırk köpekleriniz, yavru köpekleriniz ya da kedileriniz içinde rahatça nefes de alabilirler. Bu çantada aynı zamanda, hayvanlarınız rahatça hareket de edebilmektedirler. Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, siyah dış yüzeyi ve bordo kapağı sayesinde, kolayca silinip, yıkanabilmektedir. Uzun süreli kullanımlar için idealdir. Hava almaya uygun ızgaraları sayesinde, hayvanlarınız etrafı ferahça izleyebilme imkânı da elde edeceklerdir. Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, açılıp kapanırken de, pratik şekilde ayarlanabilen bir kapı dizaynına sahiptir. Köpekleriniz bu çantaya gire çıka, zamanla alışma imkânı da elde edebilmektedirler. Kimi yerlerde, eğer köpeklerinizi bırakabileceğiniz bir alan yoksa, yuva işlevi de görebilmektedirler. Hayvanlarınız bu taşıma çantası içinde rahatça uyuyabilme olasılığı da kazanırlar.

Kullanım Alanı

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, genel pet ihtiyacına göre ve standart formda tasarlanmış olup, aşağıdaki kimi özellikleri taşımaktadır:

 • Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo hafiftir ve kolayca taşınabilir. Tutacağı da elin kavrayacağı şekilde sağlam bir tasarımla üretilmiştir. Hayvanlarınızı bir yerden bir yere kolaylıkla götürebilmeniz mümkündür.

 • Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, temizlenebilir bir iç yüzeye sahiptir. İçine mama kabı, su kabı gibi standart kaplar da sığabilmektedir. Köpeğinizin ihtiyaçlarını içinde giderebileceği bir alan da yaratılmıştır.

 • Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, veterinere giderken, sürekli kullanabileceğiniz, işlevsel bir üründür.  Uzak mesafeler için de çeşitli toplu taşıma araçlarına alınabilmektedir. Denge bakımından da sağlam bir materyale sahiptir.

Ürün Özellikleri

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, ürün özellikleri bağlamında aşağıdaki başlıkları kapsamaktadır:

Boyutları

Boy: 50 cm

Yükseklik: 32 cm

Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası Bordo, kırılmaz, çatlamaz ve yanmaz. Bu taşıma çantası, sağlam bir plastikten yapılmıştır.

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı