Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri
Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri

Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri (FPO100)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺179,00(KDV Dahil)
₺20,29 'den başlayan taksitlerle

Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri

Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri, kedilerinizin pati darbeleri de düşünülerek, üst düzey kaliteyle tasarlanmış, yumuşak bir oyun ürünüdür. Fil şeklindeki görüntüsü, evinizde kullanılırken, sizi de bir hayli eğlendirecektir. Kediniz bu oyuncağın üstüne yatabilir, onunla bir bağ kurabilir, onu keşfetmeye çalışabilir. Oturan bir fil şeklindeki oyuncak, görüntüsü itibarıyla kedilere de çok ilginç gelecektir. Bununla birlikte, bu evcil dostlarınızın pati duyarlıkları da fazlasıyla arttığı için, bu file dokundukça ve o pürüzsüz ve hassas yüzeyi hissedeceklerdir. Bu durum onların daha da hoşlarına gidecektir. Bu oyuncak, gün içinde yorulduğunuzda siz hayvan severleri de telkin edici sevimli bir yapıya sahiptir. Yumuşak bir oyuncağa dokunmakla, içinizdeki çocuğu ve oyuncuyu, kediniz vasıtasıyla çıkarmanız da mümkündür. Fil şeklindeki oyuncağı oynatarak, kedinizle özel bir iletişim kurabilirsiniz. Fil şeklindeki bu peluş oyuncağı, kedilerinizin kulübesinin yakınına bırakabilirsiniz. Oyun kapasiteleri, fil oyuncakla oynayarak da ayrıca gelişecektir.

Kullanım Alanı

 • Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri, her yere kolayca taşınabilir, dayanıklıdır ve çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kolaylıkla kurur, eprimez, tüylenme yapmaz ve rengi solmaz.

 • Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri, kedilerinizin yaslanabilecekleri, kafalarını koyabilecekleri, yanında ya da üstünde kıvrılıp uyuyabilecekleri bir üründür. Kediler yumuşak içerikli oyuncaklardan vazgeçemezler.

 • Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri, kedilerinizin meraklarını da tetikleyici bir oyuncak olup, onlar tarafından da tespit edilmek için köşede bekleyen farklı bir form olarak görülürler. Kimi kez yumuşak yüzeyleri sayesinde, fil oyuncağa alışmaları da mümkündür.

 • Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri, kedilerinizin oyun sürelerini de en kaliteli ve yoğun şekilde geçirmeleri adına tasarlanmıştır.

 • Kedi Ve Köpekler İçin Fil Şeklinde Peluş Oyuncak Gri, kedilerinizin psiko-motor becerilerini arttırırken, aynı zamanda reflekslerini de geliştirmektedir. Bu oyuncak kedileriniz için yastık biçiminde de görülebilecektir.

Ürün Özellikleri

Peluş

Kedi oyuncağı

Fil şekilli

Yıkanabilir

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı