Kedi ve Köpek Oyuncağı Lazer
Kedi ve Köpek Oyuncağı Lazer

Kedi ve Köpek Oyuncağı Lazer (098093248430s)

0,00
İndirim Oranı : %54 İndirim
Fiyat : ₺21,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,98(KDV Dahil)
₺1,13 'den başlayan taksitlerle

 

Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer                       

Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer, kedilerin en çok tepki gösterdikleri materyallerden biri olarak bilinmektedir. Bu havalı ürün, renkli led ışıkları sayesinde yansıyan ve özellikle kırmızı rengi içeren bir lazerdir. Bu lazerden fırlayan ışık huzmesini evde bir yerde tuttuğunuzda, hayvanınız anında yanınızda bitecektir. Kediler doğaları gereği, seslere ve görüntülere fazlasıyla duyarlıdırlar. Onlar sağdan sola,  enerji ve hareket odaklı canlılardır. O anlamda da, hayvanlarınız bu lazeri gördüklerinde çıldıracaklardır ve sürekli onun hareket eden ışığını yakalamaya çalışacaklardır. Kedi ve köpek oyuncağı lazer bilhassa küçük ırk köpekleri için de önerilebilmektedir. Bu lazer ışığını betona ya da duvara tuttuğunuzda, kediniz meraklı gözlerle ona bakacaktır. Evcil hayvanlarınız böylelikle oynadıkları oyundan zevk alacaklardır. Lazer teknolojileri, son dönemin en büyük mucizeleri olarak da görülmektedir. O yüzden, kedilerimizle ve köpeklerimizle kaliteli zaman geçirmeniz bağlamında, lazerle oynamak fayda sağlayacaktır.

Kullanım Alanı

Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer için aşağıdaki kullanım alanları görülebilir:

 • Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer, hayvanlarınızın içlerinde biriken enerjiyi atmaya yönelik bir malzemeden yapılmıştır. Paslanmaz, kırılmaz ve hafif yüzeyi bulunmaktadır.

 • Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer, hayvanlarınızın gözlerinin sürekli çalışmasıyla birlikte, göz tansiyonu, göz sulanması gibi olumsuz rahatsızlıklara karşı da etkilidir. Bu lazer ışığı, sicim gibi olduğundan ötürü, kolayca değerlendirilebilir.

 • Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer,  evdeki kedilerinizin huzursuzluğuna da çekip almak üzere tasarlanmıştır.

 • Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer,  üç küçük pille çalışabilmektedir. Fazla masraflı olmayan, güvenilir bir materyaldir. Kolay kolay arıza çıkarmaz, paslanmaz, oksitlenmez.

 • Kedi Ve Köpek Oyuncağı Lazer, patilerini sıkça kullanan kediler için de önerilmektedir. Kedilerin tırnakları düzenli olarak kesildiği  için, lazeri gördüklerinde pençe atmak isteyebilirler.

Bu lazer oyuncağı hayvan severler bakımından da tercih edilebilmektedir. Lazeri kedinizden çok yüksek bir yere değil de, uzanacağı yere doğru yaptığınızda, düğmeye basıldıkça harekete geçecektir. Elinizle sağa sola ışık işaretleri yaptığınızda, kediniz o ışığı takip etmelidir.

Ürün Özellikleri

LR44 pille çalışır paket

Gri metal yüzey

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı