Kedi Su kabı ve Kedi Mama Kapları

Kediler diğer canlılar gibi hayatını devam ettirebilmek adına mama yemeleri gerekmektedir. Bununla ilgili olarak mama kabı kediler için vazgeçilmez bir mama aracıdır. Kedi mama kapları plastik, cam, seramik, metal ve ahşap hammaddelerinden üretilmektedir. Özellikle paslanmaz kedi çelik mama kapları müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kedinizin hayatını devam ettirebilmesi için zorunda olduğu kedi mama kabı ve kedi su kapları, kedinizin konforunu arttırmak için kullanılan ürünlerdir.

Birçok kedi yemek kabı bulunmaktadır. Hazneli kedi mama kapları, kedinizin mamasını sürekli koymanıza gerek kalmadan hem kediyi hem de sahibinin konforunu arttıran bir kedi mama kaplarıdır. Bunun dışında hem su hem de mama koyabileceğiniz 2 li mama kapları bulunmaktadır. Evinize uyacak kedi mama kabı ve kedi su kabı çeşitleri renk ve desen olarak ayrılmaktadır. Mavi, turuncu, kırmızı, pembe, mor, siyah ve beyaz olarak satılan kedi mama kapları düz renklerin dışında da kelebek, pati desenli, kalp desenli, kedi desenli gibi birçok farklı desenlerle süslendirilmiş bu kaplar ayrıca yazın sıcak dönemlerde soğutucu hazneli mama su kapları da bulunmaktadır. Ayrıca diğer tüm canlılar gibi yemek yemeği seven ve yemek yediği içinde oldukça kilolu olan kediler için diyet mama kabı bulunmaktadır.

Kaydırmayan mama kabı seçerek köpeğinizin su içerken ya da mama yerken yanlışlıkla dokunduğunda suyun dökülmesini engellemektedir. Ayrıca otomatik kedi su kapları, koyduğunuz suların sürekli taze olmasına yararken keyifle su içme hazzını kedinize yaşatmaktadır. En ucuz kedi mama ve su kaplarını mamayolda.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı