Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top
Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top

Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top (34374)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺39,59(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,79(KDV Dahil)
₺2,24 'den başlayan taksitlerle

Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top

Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top, sese karşı duyarlı olan kedilerinizin ilgisini çekecek oyuncakların başında gelmektedir. Özellikle, yavru kediler oyun oynama hissiyle dolduklarından ve yerlerinde duramadıklarından ötürü, sese, ışığa, harekete karşı hassas bir duyarlılık edinmişlerdi. Bu kediler için üretilmiş oyuncaklardan biri olan zilli top, hem ses, hem renk skalası itibarıyla evcil hayvanlarınız için ilgi çekici bir üründür. Bu oyuncak yetişkin kediler için de önerilmektedir. Nitekim, dizayn itibarıyla sarı, yeşil, kırmızı alacası bir renge sahip olup, aynı zamanda zili bulunması dolayısıyla ses de çıkarmaktadır. Bu kedi oyuncağı, kedilerinizin dikkat dağınıklıklarını, agresif hareketlerini de giderici bir enerji kontrol ürünüdür. Nitekim, günümüzde hiç kimse hiçbir şeye yetişemediği gibi, enerjisini de kontrol edememektedir. Manyetik enerjinin artışı, odak problemlerinin yaşanması, hayatın gitgide daha da karmaşık hale gelmesi yalnızca insanları değil, etrafındaki gelişmeleri ve titreşimleri üst boyutta algılayan kedileri de etkilemektedir. Bu yönde, evde kapalı kalan ve oyun oynayamayan kediler daha da huzursuz olabilmektedirler. Hareketsiz kalmaları onları obez hale de getirmeye başlamıştır. O yüzden, Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top, kedilerinizin hareket etmesine de olanak sağlayacaktır. Böylelikle, kedileriniz siz hayvan severlerle birlikte geçirdikleri her vakit vasıtasıyla, daha relax hale gelebileceklerdir. Yeme, içme, uyku ihtiyaçları kadar, oyun oynama ve enerji atma ihtiyacı kediler için de oldukça önemlidir.

Kullanım Alanı

 • Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top, kedilerinize manevra kabiliyeti kazandırır.

 • Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top, kedilerinizin odaklarını korumalarına yardımcı olur.

 

 • Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top, kedilerinizin sese karşı hassasiyetlerini geliştirir.

 • Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top, kedilerinizin obez olmalarına, fiziksel ve içsel olarak hastalanmalarına engel olmak adına iskelet sistemini harekete geçirir, eklemleri çalıştırır.

 • Kedi Oyuncağı Zilli Plastik Top, kedilerinizin sizinle güçlü bir bağ kurmasına neden olur.

Bu topu, ortasındaki tutacak yerinden kavrayıp, yuvarladığınızda, kırmızı, yeşil, sarı, mor gibi renk alacasından oluşan dış yüzeyi kedinizin dikkatini çekecektir. Bu renklerle beraber, zil sesi de gelince, kediniz bu oyuncağın peşinden gidecektir.

Ürün Özellikleri

Dayanıklı plastik yüzey

Çok renkli dış yüzey

Zilli

Kedi oyuncağı

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı