Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı
Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı
Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı
Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı

Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı (321354)

5,00
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺52,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31,34(KDV Dahil)
₺3,55 'den başlayan taksitlerle

Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı

Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı, masaj keyfine hayır diyemeyen kedileriniz için özel olarak tasarlanmış, son model teknolojik aletlerden biridir. Nitekim bu tarak ve fırça, aksesuar olarak da görülen bir yan üründür. Kedilerinizin sürtünebilecekleri bir yere yatay düzlemde sabitlediğinizde, arzu ettikleri zaman gidip onunla etkileşime girmeleri de mümkündür. Yumuşak ve esneyebilen fırça yüzeyi sayesinde, kedilerinizin zevkle ona sürtündüklerini göreceksiniz. Aynı zamanda, bir çeşit kaşıyıcı özelliği de gören kedi masaj fırçası ve tarağı, ev hayvanlarınızın ölü derilerini atmalarına da zemin hazırlayacaktır. Günlük tarama fırçası şeklinde de geçen bu materyalleri, manuel /el yöntemiyle de kullanabilmeniz mümkündür. Böylece, kedilerinizin derilerine yoğun etki yapan masaj sayesinde, refleksolojik bağlamda da sinir hücrelerini uyarabilirsiniz. Ondan sonrasında da, düzenli kan akışı gelişeceği için, kedilerinizin yaşlanma etkileri de gecikecektir. Ayrıca, kedilerinizle aranızda bu fırça sayesinde güçlü bire bağ da kurulacaktır. Kediler masaj, okşanma, oyun yoluyla gelen ilgiye kayıtsız kalamamaktadırlar.

Kullanım Alanı

Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı, plastik ve oynar haldeki dairesel uçları sayesinde, kedilerinizi uyaracak kuvvetli bir etki içerir. Kolayca tutulan sapı sayesinde, elinizden kaymaz. Bununla birlikte, sapından çıkarılıp, herhangi bir yüzeye monte ettiğinizde de, kedinizin gidip gelerek ona sürtünebilir. Kendi kendine tüylerini tarayabilir. Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı, kedilerinizin tüylerinin karışmaması için etkili bir üründür. Tüylerin üzerindeki kiri, tozu ve yapışkan partikülleri kolaylıkla uzaklaştırır. Böylece, kullanım alanı açısından, masaj ve tarama üstünden çift etki kazandırır. Bu fırça, tırmalama niteliğine de sahip olduğundan ötürü, kedilerinizi de memnun edecektir. Kedi Masaj Fırçası Ve Tarağı, aşağıdaki süreçler uygulanarak kullanılabilir:

 • Fırçalama olayından önce, kedinizi biraz seviniz.

 • Kediniz gevşedikten sonra, tüylerin çıkış yönlerinin tersine doğru, aşağıya hizalanacak şekilde tarama işlemine başlayınız.

 • Tüylerin tersine doğru tarama yapıp, düğümleri açınız.

 • İkinci olarak, şimdi de tüylerin çıkış yönlerine doğru yeni bir tarama gerçekleştiriniz.

 • Ardından, tarakta toplanan tüyleri, avucunuzla sıyırarak çöpe bırakınız.

Ürün Özellikleri

Anti-statik kauçuk uçlar

Kaymaz sap özelliği

24 Ay garanti

Renk seçenekleri

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı