Kedi Kumu Küreği Mor
Kedi Kumu Küreği Mor

Kedi Kumu Küreği Mor (KKK100)

0,00
İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺11,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6,21(KDV Dahil)
₺0,70 'den başlayan taksitlerle

Kedi Kumu Küreği Mor

Kedi Kumu Küreği Mor, sağlam plastik yüzeyiyle ve şık görüntüsüyle tercih edilen kaliteli bir üründür. Pastel mor görünümlü dinamik renkli bu kedi küreği, uzun sapıyla kolayca kavrandığı için, hayvan severler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Kedi kumu tuvalete 7 cm civarında yayıldığında, bu kürekle düzeltilebilir. Daha sonra, kedileriniz dışkı için düzeltilen kumu günlük şekilde kullanırlar. O kuma girip çıkarak, sıvı ve katı dışkılarını yüzeyine bırakırlar. Kum, içeriğindeki betonit özelliğinden de ötürü, amonyak ürik atığı görür görmez emer, onu moleküllerine ayırır ve güçlü karbon etkisi sayesinde, içeriğini topak haline getirir. İşte bu biriken topakların günlük temizleme periyotları dahilinde üst kısımlardan alınması şarttır. Kumun üst yüzeyinden alınan bu dışkı topakları kürekler sayesinde kolayca torbaya doldurulur ya da çöpe atılır.

Küreğin geniş ağzı sayesinde, kumlar aşağı dökülmez. Bu kum küreği, ayrıca haftada bir yeni kum değişiminde de aktif olarak kullanılmaktadır. Delikli zemini, topaklanmamış kumun tekrar düşmesine yardımcı olmak amacıyla yapılmıştır. Bu kürek, kumu kavradığı gibi, kıvrılan kenarları sayesinde, hemen dökülebilir. Herhangi bir ağırlık yapmaz. Kırılmaz, delinmez ve çizilmez özelliklere sahiptir. Kedi Kumu Küreği, kedi kumunun ve kedi tuvaletinin olduğu her yerde, bulunması zorunlu bir materyaldir.

Kullanım Alanı

Kedi Kumu Küreği Mor, kedi tuvaleti kullanımının yanında, destekleyici bir ürün olarak bilinmektedir. Bu ürün aşağıdaki özellikleri ihtiva etmektedir:

 • Kedi Kumu Küreği Mor, antrasit zeminiyle ve rengiyle oldukça şık ve sağlam bir materyaldir.

 • Kedi Kumu Küreği Mor, kalın sapı sayesinde sımsıkı kavranabilir, hayvan severlerin ellerinden kaymaz.

 • Kedi Kumu Küreği Mor, kedilerinizin kumda daha sağlıklı dışkılamaları bağlamında, topaklaşan atıkların kolayca ayrışmasına olanak sağlamaktadır.

 • Kedi Kumu Küreği Mor, oldukça hızlı kullanılır ve çok pratik bir alettir. O yüzden, hemen hemen çoğu hayvan severin kedileri için tercih ettiği bir üründür. Kolayca yıkanabilir ve temizlenebilir. Parlak ve kaygan dış formu kir tutmaz özelliğe sahiptir.

Ürün Özellikleri

295x95x35 cm

Mor renk seçeneği

Plastik

Delikli yüzey

Kavranabilir kalın sap

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı