Hills Small Mini Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 1.5 Kg
Hills Small Mini Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 1.5 Kg

Hills Small Mini Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 1.5 Kg (7965)

Marka : Hills
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺139,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺84,07(KDV Dahil)
₺9,53 'den başlayan taksitlerle

Hills Small Mini Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 1.5

 

Küçük ırk köpeklerin benzersiz gereksinimlerini karşılayarak yaşamak istedikleri tüm maceralarda onlara destek olmak üzere özel tasarlanmış Science Plan™ Small & Miniature ile köpeğinizin bir kahraman olmasına yardım edin. Bütün küçük ırk köpekler en yüksek kaliteli malzemelerle üretilen, sağlıklı ve uzun bir ömür boyunca gelişmelerini destekleyen ve her ısırıkta karşı konulmaz bir lezzet patlaması yaratan bir mamayı hak ediyor!

 

Büyük kişilikler için Science Plan™ Small & Miniature

 

Science Plan™ Small & Miniature küçük ırk köpeğinizin sizinle birlikte uzun ve sağlıklı bir hayat sürmesi için özel hazırlanmış bir köpek mamasıdır.

 

Small & Miniature, hücreleri ve DNA'yı bozan serbest radikalleri nötralize eden, bağışıklık sistemini destekleyen ve köpeğinizin sağlıklı ve uzun yaşamasını sağlayan klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlarla özel olarak formüle edilmiştir.

 

Small & Miniature köpek maması, köpeğinize mümkün olan en iyi lezzeti sunmak için 1 numaralı malzeme olarak tavuk ve hindi veya kuzunun yanı sıra mısır, pirinç ve keten tohumu kullanılarak üretilmiştir.

 

Small & Miniature tarifleri en küçük sindirim sistemleri tarafından bile hafif ve kolayca sindirilmek üzere son derece dikkatli şekilde tasarlanmıştır.

 

Small & Miniature mama, köpeğinizin minik ağız yapısına uyacak şekilde tasarlanmış, ekstra küçük ve disk şekilli tanecikler olarak sunulur. Buna ek olarak, içeriğinde yer alan ve klinik olarak kanıtlanmış kalsiyum ve antioksidanlar ile köpeğinizin ağız sağlığını destekler.

 

Kolay sindirim için yüksek kaliteli koyun eti ve pirinç

Sağlıklı bir deri ve tüy yapısı için Omega-3 ve -6 yağ asitleri

Yüksek kaliteli proteinler yağsız kas yapısını destekler

Güçlü dişler için kalsiyum içeren çıtır tanecikle

 

Menşei
Amerika Birleşik Devletleri
Benzer Ürünler