Kedi Hazneli Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli
Kedi Hazneli Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli

Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli (AKT10)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺26,98(KDV Dahil)

 

Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli

Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, kedileriniz dışkıladıktan sonra, patilerini silsinler diye üretilmiş, ekstra bir temizlik ürünüdür. Bilinir ki, kediler tuvaletlerini yaptıklarında, patilerine kum taneleri yapışmaktadır.  Bu ev hayvanlarınız onları temizlerlerken, bu sefer de etrafı daha fazla batırırlar. Dağınıklığı ve pisliği önlemek adına, kedi tuvaletinin önüne kedi tuvaleti paspası koyduğunuzda, işiniz daha da kolaylaşacaktır. Böylelikle kediniz, tuvaletini yaptıktan sonra, bu paspasa basacak; patilerindeki ve tüylerindeki tüm pislikleri bunun üstüne bırakacaktır. Siz de bu paspası kolayca temizledikten sonra, yeniden aynı kullanım için değerlendirme fırsatı elde edeceksiniz.

Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, şık görünüşüyle de birlikte, üstündeki derinlikli noktacıkları sayesinde, kediniz üstüne bastığında patilerinde masaj etkisi de yaratacaktır. Böylelikle, bu paspası hem pisliklerden kurtulmak için, hem de temizlik adına değerlendirmeniz mümkündür. Bu paspas, kaliteli ve renkli bir tuvalet kabıyla eşleştirildiğinde, sizin gibi evinizin bireyleri olan kedileriniz için de hoş bir atmosfer meydana getirilmiş olacaktır. Ürün su geçirmez nitelikte olduğundan ötürü, nemlenme yapmayacaktır. Herhangi bir aşınma, çizilme veya yırtılma etkisi de göstermez.

Kullanım Alanı

 • Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, hazneli özelliğinden ötürü, gözle görülmeyecek denli küçük pislikleri, tüyleri ve kumları içine hapseder.

                                         

 • Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, herhangi bir koku yapmaz. Aksine, koku önleyici güçlü bir dış yüzeye sahiptir.

 • Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, kolayca silkelenebilir, yıkanabilir ve kuruyabilir. Bu yüzden de, kedi tuvaletiyle birlikte rutin temizliği de uygulanabilir.

 • Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, relax etkisi sayesinde, kedilerinizin patilerini sürttüğü ve streslerini de attıkları sakinleştirici bir aura yaratır.

 • Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, kenarlarının kıvrıklığı sayesinde, üstündeki tozları asla dışarı taşırmaz. Yere sabitlenir, sağa sola oynamaz ve kaymaz.

Hazneli Kedi Tuvalet Önü Paspası Yeşil Renkli, kedi tuvaletinin hemen önüne serilmelidir. Yakınına herhangi bir mama kabı ya da su kabı bırakılmamalıdır. Paspasın üstünün dolduğu ve deliklerinin tıkandığı görüldüğünde çırpılabilir. Haftada bir kez de yıkanılması önerilmektedir.

Ürün Özellikleri

445x345x140 cm

Yeşil renk seçeneği

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı